Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 TM Hi-Capa 4.3 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 06 bře 2009, 14:11
Příspěvky: 155
Bydliště: Brno
Nový příspěvek TM Hi-Capa 4.3
První dojem je výborný, hezky vypada, má svoji váhu, není to tintítko jako některý elektrický pistole. Vzhled i rozborka, pojistka jsou podle reálné předlohy.
Je to polo-automatická pistole, je ji potřeba natáhnout před prvním výstřelem, pak se pokaždé "natáhne" sama, dokud Vám nedojdou kulky. Oproti jiným pistolím má docela velkou kapacitu plynového zásobníku. Takže bez problému se plyn bude tlačit 10 sekund a víc. Mně plyn vydržel při teplotě 20°C až 60 ran (musí se nechat chvilku odstát, aby se plyn roztahl). Kapacita kulí je 28. Takže dvě naplnění kulema a jednou plynem je reálné.
Blow back dělá solidní rámus, sice o něco slabší než Desert eagle Hard Kick, ale dost na to aby nechal protivníka přibitýho v zákopu. Pistole je docela přesná při jednotlivých ranách, nepřesnost nastává pokud začnete pálit jednu za druhou, kdy kulky lítaj všemi směry ( zbraň jsem měl zafixovanou ve svěrku, abych si ověřil jestli sem fakt tak levej :) ). Je jasné, že se přesnost snižuje Blowbackem, který Vám rozhodí mušku, ochlazení hopu, ale i menší vůle mezi vnitřní a vnější hlavní.
Hop up má regulovatelný, ale je potřeba sundat hlaveň, takže uprostřed boje je už pozdě něco štelovat. Úsťovou rychlost u svého kousku ( nemodifikovanej) odhaduji kolem 90m/s-1, což je cca 295fps podle střelby do plechovky( 0.20g ), kdy kule prostřelila tak tak obě strany z 5 pokusu 2x. Pistole má zespodu pod hlavní malou RIS rištu pro laser, svitilnu, či jiné doplňky.

Na vzdálenost 15-20m jsem trefil terč 20x20 téměř pokaždé po jednotlivych ranách, nemá ráda vítr :). Ovšem více ji doporučuji do budov, kde její "zastrašovací" účinek nabírá vyšších hodnot než venku. Kule raději volím 0.20g, oproti 0.25g se kterými jsem si taky pohrál... Jako sekundární zbraň dopručuji. :)

+ klad, - zápor, +- věc názoru

+Reálný vzhled, můžete přepadat banky :))
+Velká kapacita plynu, 28+1 kulí
+dvojitá pojistka
+RIS lišta
+Silný BlowBack (zvuk, kopnutí)
+-Dobrá spotřeba plynu oproti jiným BBG
+-Váha cca 850g, se docela pronese oproti elektrikám
+-Vhodnější do budov ( asi jako každá pistole :))
+- Já doporučuju 0.20g kule
-Usťovka mohla bejt krapet vyšší
-Pro nastavení hopu musíte sundat hlaveň (sou potřeba obě ruce)
-Menší přesost při více ranách za sebou, kule maj rozptyl

Obrázky přiložím později. Fotak stagnuje

_________________
TM Steyr AUG A2 -> homemade phantom
KM 550mm 6.04 hlaveň
SRC šikmý kola a péro 130
SRC píst, Guru vzduch
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

China P90
Péro 110
Element 6.04 hlaveň
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

http://www.ashady.cz/


06 bře 2009, 14:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz