Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 TM Steyr AUG A2/A3 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 06 bře 2009, 14:11
Příspěvky: 155
Bydliště: Brno
Nový příspěvek TM Steyr AUG A2/A3
Steyr Aug A2 + Conversion set Sniper

Objednávka - Auga sem si koupil koncem léta od TM z Ebay, vyšlo to cca na 4500Kc. K tomu jsem si nechal poslat i baterii, dva tlacáky a kolimátor. Sakum pinkl to vyšlo na cca 7500Kc i s poštovným.
Aug mne došel až po mesíci, protože zustal prez 20 dní na ceské celnici.

Balení obsahovalo plastová míridla, vyterák, nekolik kulí na vyzkoušení a jeden tlacák. K tomu ješte malej katalog od TM a návod k použití.

Do Auga sem hned narval 9.6V Baterii 2000mAh (stím že budu brzo upgradovat).
Puška strílela v základu dobre, presnost a dostrel cca 25-35m podle podmínek. Do budov to byla paráda a obrovská kadence zajištovala solidní krytí dokud nedošly kule. V budovách, nebo na malým prostranství dostrel stacil, problem nastal v lese, kdy sem jasne vedel že kule na neprítele nedoletí a pocítal že jeho taky ne ... omyl sem pocítil velice rychle na svým xichte. Po prohrané hre kdy sem celej den jenom sedel na mrtvolišti a vztekal se co sem to za lamu, sem se rozhodl, že prez tu zimu koupím upgrade. A stalo se...

Když už sem byl v tom rozebírání, tak sem se koukl po ruzných zapojeních mosfetu. Vlítnul sem do krámu, nakoupil drátky, Upgrade Guarder 120 a dal se do pájení kabeláže a montování upgradu.

Vše se povedlo napoprvý, nic sem nespálil, neulomil - nepos*al. Složení nedelalo žádný problem, pred samotnou rozborkou sem si nafotil každý krok co sem udelal, nakonec výsledných 60 fotek témer každého detailu mi pomohlo set zase složit. V kombinaci s Co mi akorát prišlo divný že u starý píst tlacil vzduch líp, než protitlakova hlava pístu.
Vzduch unikal kolem gumicky pri stlacení uplne stejne jako dyž se píst vracel zpátky. Gumicku (tesnící kroužek) sem vymenil za starou, která byla v zakladní hlave pístu. Vzduch prestal unikat kolem hlavy pístu a zaroven se zachoval bezproblémovy zpetný chod protitlakovy hlavy. Diskutoval sem tento problém s ruznými hráci i obchodníky a bylo mi receno, že se tento "problém" docela casto vyskytuje. Nekdo rikal, že se se tím zruší efekt protitlakovy hlavy .Samozrejme sem tem nenarval nejtesnejší kroužek, ale více tesnící... aby nebrzdil zbytecne píst o steny válce pri stlacení ( kroužek se roztahuje ).

Zmeril sem ustovou rychlost pred vymenou gumky a po, rozdíl delal cca 10-15m/s-1 pro tesnejší gumku. Celkem se ustovka pohybuje v 134m/s-1 s upgradem.

Protože se mi dost líbí aug A3 a sniper verze, objednal sem si z ameriky Conversion set A3 sniper. A když už budu mít tu možnost si prodloužit hlaven objednal sem si i 550mm, 6.04mm od KT. Aug pribral docela na váze... Dokoupil sem si i rucku s vystrelujícíma nožickama, sice je to aušus plastovej, ale drží se dobre a nohy váhu ješte unesou ( na rozdíl od mých). Kolimátor mám stale stejný viz fotky. hlaven sem prodloužil o 4cm díky kitu. Vymenil hop gumu za silikon od Systemy.

Ted se me muj milácek líbí ješte víc, ale je taky pekne težkej, odhaduji približnou váhu kolem 5kg. Takže když si zapocítám ješte svoji bojovou vestu ve které nosím pistoli, dva zásobníky pro plynovku a auga, kule, plyn, 3litrovej pytel na vodu, tak mam docela strach jestli se odlepím od zeme :) Taková zbran není pro tintítka (jako sem já), do CQB se sní dá, ale precejenom je to už dlouhá a težká kláda. Takže na otevrený prostranství kor dyž máte upgrade.

Jelikož je ted venku zima a zpusob testování strelby bych zde radeji neuvádel :), mužu s klidem ríct že na 50m se dá sejmout nepohybující se postava.

Rád bych ješte dodal, že postupným upgradováním behem pul roku, mne zbran vyšla na celých 15k (TM Aug za 5k, kolimátor 1.2k, presná hlaven 1.6k, A3 sniper kit 4k, Guarder SP120 2.8k, hop up guma 200kc,soucástky na mosfet a dráty taky do 200 kc. :) Dnes se prodává JG AUG A3 za 5k ceských :)

Takže lovu zdar :) Drpa

Dva obrazky vam přikladam z původní a z upgradované verze


Přílohy:
Poznámka: Před
IMAGE_001.jpg
IMAGE_001.jpg [ 425.58 KiB | Zobrazeno 11155 krát ]
Poznámka: Po
IMAGE_012.jpg
IMAGE_012.jpg [ 381.25 KiB | Zobrazeno 11165 krát ]

_________________
TM Steyr AUG A2 -> homemade phantom
KM 550mm 6.04 hlaveň
SRC šikmý kola a péro 130
SRC píst, Guru vzduch
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

China P90
Péro 110
Element 6.04 hlaveň
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

http://www.ashady.cz/
06 bře 2009, 14:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz