Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Mechabox v.II 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Mechabox v.II
Mechabox v.II se už pomalu blíží, sledujte náš Facebook a YouTube kanál.

Obrázek

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


01 pro 2013, 12:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Foto finálního CNC mechaboxu zde: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 117&type=3

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


02 led 2014, 18:57
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
článek zde: http://www.retroarms.com/cs-cz/clanky/m ... cnc-verze/

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


04 led 2014, 20:54
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Prý je problém s kompatibilitou s CA tělem, jaký?

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


05 led 2014, 21:36
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2012, 15:27
Příspěvky: 153
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Hmn, už len nájsť dobré dovody, prečo kupovať zatial neoverený výrobok (myslím kompatibilitou) namiesto zohnania vyskúšaného za obdobnú cenu. Chápem že sa nedá ísť nižšie s cenou, ale bolo by vhodné aby ste aspoň vypísali konkrétne odskúšané telá a prípadne sa spojili s nejakým technikom nech to skúsi pri svojich prácach a nech Vám dá referencie...

lebo takto.. no neviem neviem....

samozrejme inak skvelá práca vyzerá parádne...


06 led 2014, 02:31
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Nevidím důvod proč by mechabox neměl být kompatibilní s tělem. Je v podstatě stejný jako klasický mechabox akorát s mírnou úpravou vnějšího tvaru, ale nic co by mělo nějak ovlivnit jeho kompatibilitu s různými těly.

Když jsme začínali s výrobou dobře jsme to zkoušeli aby to pasovalo viz. tento článek.

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


06 led 2014, 06:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Scath píše:
Hmn, už len nájsť dobré dovody, prečo kupovať zatial neoverený výrobok (myslím kompatibilitou) namiesto zohnania vyskúšaného za obdobnú cenu. Chápem že sa nedá ísť nižšie s cenou, ale bolo by vhodné aby ste aspoň vypísali konkrétne odskúšané telá a prípadne sa spojili s nejakým technikom nech to skúsi pri svojich prácach a nech Vám dá referencie...

lebo takto.. no neviem neviem....

samozrejme inak skvelá práca vyzerá parádne...


Protože jedinej vyzkoušenej a zároveň skutečně dobrej hliníkáč byl XHighTech a ten se už prakticky nedá sehnat. Než se jebat s SHSkem, tak bych si stopro radši koupil za stejný prachy RetroArms.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 led 2014, 08:29
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Jo teď co se dá koupit jen SHS, CORE tak bych šel do retro...
Problémy z CA new type těly mají ale obecně všechny mechy kromě CA takže to není úplně směrodatné...
Pokud to retro postavilo hlavně na GP těla (tak to měl imho i Xhightech) tak problémy z kompatibilitou nebudou, určitě né větší než z Xhightechem...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


06 led 2014, 08:42
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Jasně, je to podle GP navržený s drobnýma úpravama. Tady je foto jak to pasuje http://www.retroarms.com/cs-cz/wp-conte ... pasuje.jpg

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


06 led 2014, 09:32
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
core taky neni zlej ... osobne se mi kompatibilita osvedcila vice jak u shs ... uz se tesim az s nim nalej zakaznik prijde ... rad bych ho testnul ale ale 2,7k za to jen tak nevyhodim pac do zadny osobni zbrane mech nepotrebuju ... to by me leda musel nekdo zasponzorovat abyxh udelal testy kompatibility... :-)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


06 led 2014, 20:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Po dohodě lze zapůjčit viz. článek: http://www.retroarms.com/cs-cz/clanky/z ... mechaboxu/

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


06 led 2014, 20:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
No jako skeptikovy mi byla dána možnost mechabox testovat. Jak to celé sepíšu tak to sem dám. Jen na začátek řeknu jen Mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammm ten mech zatím vede.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


07 led 2014, 20:40
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
RA dekuji za informaci ... tak jako tak jsem se chtel ozvat ohledne nejake spoluprace, i kdyz moc casu neni ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


08 led 2014, 19:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Pár novinek pro příští týden Na skladě máme poslední 3ks mechaboxů, tak zájemci ať si pospíší další várka bude za cca 10 dní http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/

V úterý nasazujeme prototypovou výrobu : SDG, hop up komory, krytu závěru a předpažbí pro vz.58 a ještě budeme začínat s jedním tajným projektem.

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


12 led 2014, 19:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Už jsem Vám to psal na Youtube, ale mohli by jste někdy udělat jakože Timelapse výroby toho mechaboxu ? Já se na tohle strašně rád dívám. Snad se toho vašeho výtvoru taky co nejdřív dočkám.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


12 led 2014, 21:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Ono už tam je: https://www.youtube.com/watch?v=Vh3dRuVWm_E sice kvalita nic moc, ale fakt teď to lepší nebude, vůbec nestíháme :-(

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


12 led 2014, 21:22
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 17 lis 2013, 11:27
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Mechabox uz mam doma a jelikoz nejsem technik tak zatim vyckavam , uz to nekdo ma ve zbrani a muze ktomu neco napsat?


19 led 2014, 16:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Já už ho úspěšně likviduju 14 dní. NA faceboku Retroarms sem k němu už něco napsal.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 led 2014, 17:52
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2011, 16:07
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha 4
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
A nechtěl by jsi na psal nějakou recenzi, pokud je už mecháč otestován?

_________________
King Arms M4 Vltor - SHS M150 (3.07 J, 0,20g - 175 m/s), Li-Pol 11,1 V (22 bb/s)
CA MP5 SD6 B&T - AsPro M130 (2.1 J, 0,20g - 145 m/s)
WE Glock 18c 4.gen - (0,92 J)
TM Glock 17 - 0.8 J


20 led 2014, 10:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Tak dostalo se mi té možnosti otestovat noví mech od Retro Arms. Jelikož sem byl už hodně znechucený slibmy od jedné osoby tak sem byl skeptický. Nu což otevřel sem černou krabičku s nápisem Retro Arms které od pohledu nic neříkala. Jak se ale říká v jednoduchosti je síla.
Koukl na mě mech na pohled hmmm hezké. No ale nebudu tu psát keci o tom jak je nádherný a tak. To že je dělaný z jednoho kusu a ne odlitý a odfrézovaný z něj stříká už od pohledu.
První co přišlo na řadu byla kompatibilita a těly různých výrobců. Shrnuto zde to je kam sedne a kam ne.
GP – ano
Dboys- ano
PJ-ano
CA- ano
TM plastové – ne
SRC – ne (není to vada mechu ale těla SRC, které má moc materiálu v zadní části kde dosedá mech)
Kac Pdw – ne ( pokud by se ale upravilo tělo je možnost tam mech dostat)
MP5 – ano (ale jen pouze pro verze bez průběžného přepínače střelby)
SCAR – ne (chybí otvory pro přepínač střelby)
HK 416 - ano
Masada – ne (chybí otvory pro přepínač střelby)
To bylo zatím vše, co jsem měl na dílně. Chybějící otvory si člověk muže sám odvrtat dle potřeby, i když asi to není to pravé řešení.
Do mechu jsem vmontoval díly od SHS, klasika čínské, GP. Pro dotestování sem to různě kombinoval, abych zjistil, jestli to jde nebo ne. No a jde. První pružiny byli 120, 130, 140, 160 a poslední 190. Do mechu vše sedlo jak prdel na mísu. Problém byl jediný. Mech je tak přesný, že složení musí být opravdu 100%. Díly sednou, jak mají vypodložení bez problému nic není křivé a kola o sebe nedrhnou a nejsou ani nakloněné. Je dobré i to že odpadá, neustálí boj se západkou zpětného chodu, protože sama drží a nijak nevykluzuje do boku při skládání. Písty sedí dobře drážky jsou hladké a nedrhnou píst. Odzkoušel jsem 6 druhů pístů a krom jednoho sednou všechny. (nesednul píst z duralu k dostání u ……… cenzura ) Písty byli Aimtop, SHS, CA, GP, TM. Kola odzkoušeny GP, SHS, XTY (čína) Aimtop (tam je problém jsou křivé a jsou kus od kusu, tudíž nedoporučuju), CA. Válec použit GP, nějaká čína, TM, CA, SHA. Vše sedí bez problému. Ramínka podavače vyzkoušena CA, TM, SHS, čínské. Vše sedělo jak má.
To je zatím vše. Podrobnější zprávu zatím připravuju. Mech drží bez problému ustál i velice hrubé zacházení.
Zamě tedy doporučuju.
Tak nějak sem dělal i koniny a narval sem přes noc M4 do mražáku (ne komplet jen spodek) ráno vytaženo oklepana námraza a vložena betarka 7,4 to se to mu moc nechtělo s 11,11 se to rozjelo a zbraň střílela. To asi 500 výstřelech odpadly kola a píst. Mech drží bez poškození.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 led 2014, 12:06
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Mechabox dorazil v pořádku, mírně mě zklamala pouze česká pošta doručováním 4 dny.

K balení není co dodat, mechabox je v něm bezpečně uložen, šroubky taktéž. Přišlo mi o jeden krátký šroubek míň + dodávané imbusové šroubky do pažbičky mi přijdou hrozně nepraktické, proto jsem použil jeden z nich do zadní části mechaboxu a do pažbičky klasické křížové.

Ke zpracování - ložiska jsou uložena velice pevně a působí bytelně. Věřím, že vydrží i upgrade na 170.
- Drážky na píst jsou docela široko od sebe, SHS i GP píst jsem musel maličko pilovat, ale nic hrozného.
- Díra na hlavu válce je z horní části trochu menší, musel jsem hlavu (SHS) asi o 1mm (!) zbrousit.
- Válce sedí všechny OK.
- Trn má veliký výřez, není tedy možné ho uchytit do drážky jako třeba v GP mechaboxu. Způsobuje to komplikace při skládání, ale nic hrozného.
- Spoušťový mechanismus mi seděl správně pouze GP. Marui, SHS ani Dboy nelze bez úprav nainstalovat rovně.
- Kolečka mají dost prostoru pro vypodložení, tohle je velké plus. I SHS kola lze podložit "vysoko" kvůli motorovému kolu.
- Drážka na ramínko podavače je opravdu dost přesná, pro Marui, Guarder i SHS ramínko bylo potřeba ubrat trochu materiálu, jinak se velice špatně skládal mechabox dohromady.
- Dírky na šrouby by mohly užít trochu větší toleranci, na M130 při jakémkoli šikmém skládání byl alespoň pro mně opravdu souboj to celé srovnat a sešroubovat.
- SHS, Marui i GP západka a spoušť mi vyskakují, bohužel se nepovedlo zařídit, aby držely i bez pomoci. Vyřešeno trochou teflonové pásky, jinak spolu s předchozím bodem opravdu náročné na skládání.

Z vnějšku:
- Na jednom ze dvou G&P těl (Colt) nesedí otvory na kolíčky (zadní čep + spoušťový) a nejde plynule natahovat táhlo závěru. Na druhém (Magpul) vše OK. Jiná těla nemám k dispozici. Šířkově má normální rozměry.
- Vzadu chybí výstupek - opora o zadní část těla. Je tedy potřeba podložit (další skoro 1mm oproti GP, Marui, Dboy), nebo se mechabox přitažením šroubu v pažbe vyosí a nepůjde složit s hopkomorou.
- Drážky na pažbičku velice precizní, všechny by na mechaboxu drží opravdu fest i bez šroubků. Za mně velké plus, nemám rád, když se to hýbe.
- Zásadní a asi největší problém je přední část mechaboxu, hranatý tvar bohužel není kompatibilní ani v jednom z testovaných těl, nejde posouvat krytka závěru (prohnutý plíšek, zakrývající hopkomoru). To jsem tedy pilníkem zrušil a udělal normálně do obla. Nyní bez problému.
- Poslední zklamání je také v přední části a to kompatibilita s komorami - normální T tvar (Airsoftpro, SHS, GP) sedí v pořádku, ale Pro-Win, MadBull, aj. nejde přirazit na mechabox kvůli otočnému kolečku. Zkosil jsem tedy výstupek na šroub v přední části, šlo celkově asi o 1mm.

V součtu je to asi docela věcí, se kterými jsem měl hodně práce, ale je to možná mýma rukama, nicméně toto je moje zkušenost. Jsem spokojený, vím že teď mi ta cihlička něco vydrží, ale chtělo si s tím na začátku vyhrát.

Jo a pracujte v rukavicích, nebo zkoste si všechny hrany. Po prvním dnu jsem měl pořezané 4 prsty od hran při skládání mechaboxu.

:mrgreen:


Přílohy:
2014-01-20 12.11.26.jpg
2014-01-20 12.11.26.jpg [ 1.52 MiB | Zobrazeno 67263 krát ]
2014-01-20 12.09.47.jpg
2014-01-20 12.09.47.jpg [ 1.38 MiB | Zobrazeno 67263 krát ]
20 led 2014, 12:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Ten problém s tou ProWin komorou sem už s výrobcem probýral. Vše bude napraveno

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 led 2014, 12:22
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Co ty hrany, tobě to v těle sedělo v pořádku?

Mimochodem, dotaz směrem na Retroarms - neočekávám, že by mechabox praskl na mnou plánovaných pružinách 130 a 140, ale přesto bych rád věděl, jestli moje ruční úpravy znamenají ztrátu záruky, nebo je to v pořádku. Přeci jen - nezasahoval jsem do žádných namáhaných bodů...


20 led 2014, 14:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Jo sedělo. Ikdyž zadek sem taky vypodložoval. Co se týče ale mechu tak naprosto bez problému.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


20 led 2014, 17:59
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Monty, ďakujem za pekný prehlad kompatibility s telami rôznych výrobcov, presne toto som potreboval.
Len ma hneď sklamalo ,keď som si prečítal ,že nesadne do tela SRC. Nedá sa tam napratať ani po úprave tela?
Nižšie zase píšeš, že do HK 416 pasuje. Znamená to teda, že aj do 416 ky od SRC?
Prepáčte mi možno trochu sprosté otázky, ale naozaj mám záujem o ten mecháč a chcem si byť ozaj istý.
Dík... : )

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


23 led 2014, 18:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
No problém ut toho těla SRC je tan že mech od Retra je takovej" plnotučnej" takže se tam nevleze v zadná části těla. Musí se ubrat matroš na těle v oblasi jak je trubka. Pak by to doněj šlo.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 led 2014, 20:17
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Jasne chápem, takže žiadne iné obrusovačky okrem tej zadnej časti nehrozia? = vyosenie mechu. Malo by potom v pohode sadnúť?...

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


23 led 2014, 21:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
jj tam je problém v tom moc matrošu. Hele mám to v dílně ten mech tak to zétra prubnu uberu a uvidím kolik toho musí do řiti

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 led 2014, 22:00
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
Tak to by bolo super :) , keď sa podarí, tak mi daj prosím ťa vedieť.
Dík

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


24 led 2014, 14:18
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 bře 2013, 12:50
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: Mechabox v.II
ahojte, chcem sa spýtať či už nová generácia V2 mechu od retroarms bude kompatibilná s PROWIN komorou M4, pýtal som sa na to v retroarms a vraj by nemal byť problém, to je dosť nepresná odpoveď preto sa radšej pýtam ak ho niekto už máte či vám to spolu sedelo

ďakujem


23 bře 2014, 19:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz