Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:36




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 
 JeffTron: Mikro mosfet 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek JeffTron: Mikro mosfet
Představuji vám prototyp Mikro mosfetu, který je asi o 1/3 menší než klasický mosfet. Nyní ho posílám testerům, aby se odladil pro finální výrobu.

Parametry zařízení:
- Zařízení bez vodičů
- Pro silové cesty lze zapájet vodiče o průřezu 1,5qmm a pro signálové o průřezu 0,25qmm.
- Určeno pro pružiny až M140 do kadence 18bb/s - upřesnění po testech
- 3 vodičové řešení – plusový kabel se do mosfetu nezapojuje, viz schéma v příloze
- Velikost zařízení 20x9x7mm.
- V balení součástí stahovací bužírka přes mosfet a návod na instalaci.
- Předpokládaná cena max. 180Kč

Zařízení bude dostupné na trhu přibližně na jaře roku 2013


Přílohy:
mikro_mosfet.jpg
mikro_mosfet.jpg [ 87.9 KiB | Zobrazeno 27506 krát ]
mikro_mosfet_zapojeni.png
mikro_mosfet_zapojeni.png [ 144.51 KiB | Zobrazeno 27506 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
14 pro 2012, 18:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
rad bych nabidnul ZDARMA jednomu az dvěma zajemcum toto zarizeni na testy a sepsání následné recenze.

venuji ho pod nasledujicima podminkama:
- otestovat do 2 mesicu, pote nez to vyjde sepsat verejnosti par vet, jaky je zarizeni (finalni verze, tj. po odladeni)
- napsat mi co nejdriv mozne zlepseni zarizeni, tj. zda jsou dostatecne plosky pro pajeni, je to konstruovane max. na 1,5qmm vodice
- vyslovene nepotrebuji nejakou minimalni pruzinu, ale aspon jeden z testeru by mel mit pruzinu min. m150 a 11.1V lipol
- nenesu zodpovednost za pripadne zniceni dilu ve zbrani, baterie ci zdravi behem testovani

zajemci prosim piste do tohoto tematu

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


18 pro 2012, 12:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
jiz jsme nasel i toho posledniho testera

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


21 pro 2012, 17:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 13 pro 2011, 16:59
Příspěvky: 161
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Ahoj, asi by si ho neprodal predcasne nez projde testama? Potrebuju neco maleho do M1 Garand v kterym mam upravovany mechabox V3 a potrebuju spinani zbrane zaridit mikrospinacem, takze potrebuju mosfet a mista moc neni

_________________
Sgt R. Markovič,
3/6 Marines, King Co., Re-Enacted, 1943-1945,
3/6 Marines, H&S Co., Scout Sniper Platoon, Re-Enacted, 2008-2012,
USMC & USN Reenactors Association


27 pro 2012, 18:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
bohuzel jiz zadny mikro mosfet nemam, vsechny vyrobene prototypy jsou mezi testerama, dalsi budu mit az v seriove produkci

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


27 pro 2012, 18:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Na fotce se nachází všechny JeffTron mosfety pohromadě. Seřazeno zprava od nejvýkonnějšího zařízení.

Mikro mosfet je právě u šesti testerů, kteří nehlásí žádné problémy, proto by mohla být k dispozici na prodej někdy na jaře tohoto roku.

Ostatní mosfety můžete koupit zde:
http://www.jefftron.cz/Mosfet


Přílohy:
velikost_mosfetu.png
velikost_mosfetu.png [ 228.86 KiB | Zobrazeno 27131 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
04 led 2013, 17:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Tak já mám odzkoušeno...

Testoval jsem v MP5K (Galaxy), kromě pozměněné části vzduchotechniky základní sestava s čínskou M90 - na 9,6V Sanyo, 7,4V li-pol (špičkově 150A), kabely 1,5mmq, XT60, tento mini mosfet.

Pájení kabelů na kontaktní plošky je uplně v pohodě, jsou dostatečně veliký i pro ten 1,5mm průměr, stačí umět trochu pájet a kvalitní spoj není problém. Jeff dodává příruční návod kde je všechno jasně vyznačeno a zapojení je v principu stejné jako u mosfetu standartní velikosti. Osobně se mi rozmístění plošek dost líbí, samotné pájení na kontaktní plošky je mi po této zkušenosti sympatičtější než do desky a se svojí velikostí zařízení tvoří jen takovou vsuvku mezi kabely. Používal jsem pájecí stanici.

Při testování se mi po 600 vystřelených bb nepovedlo mosfet zahřát ani na dlouhé dávky, takže mnou použitá pružina neni pro tento mosfet žádná zátěž. Ve zbraních kde opravdu není místa nazbyt je to perfektní volba, kontrétně v této MP5K se vejde do míst vedle hop-up komory. Toto zařízení doporučuji, myslím že se Jeffovi hodně povedlo a plní svůj účel.


24 led 2013, 19:37
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 23 pro 2012, 20:46
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Testování mikro mosfetu

Jeffovy internetově-airsoftové aktivity, ať už se jedná o návody, recence, či jeho současnou výrobu, sleduji již delší dobu. A tak, když se naskytla příležitost otestovat jeden z jeho posledních produktů, neváhal jsem ani na chvíli a přihlásil se.

Slovo dalo slovo a mikro mosfet dorazil zabalený v bublinkové obálce s přiloženým návodem a teplem smršťovatelnou bužírkou. Co mě po rozbalení na první pohled zarazilo, byla velikost. Je opravdu hodně malý. Přesto, že jsou pájecí plošky určeny pro vodiče s průřezem 1,5 qmm, bez sebemenšího problému jsem připájel průřez 2,5 qmm, který používám standartně. Pak už stačilo připájet jen signálový vodič na spínač a pustit se do testování.

Testoval jsem tento mikro mosfet ve zbrani AU-1G se 100vkou pružinou a NiMh akumulátorem 8,4V a 1100mAh. Při terčové střelbě jsem vystřílel přes 600 ran (2x plný Hi-Cap zásobník s kapacitou 330 kulí). Druhou část jsem už prováděl v dílně na testovacím stavu, při dlouhých dávkách po 8x500 a 2x1000 ranách. I zde si mikro mosfet vedl výborně bez jákékoliv známky zahřívání, narozdíl od motoru a akumulátoru, které se zahřívaly až moc. Celkem tedy mikro mosfet odstřílel přibližně 6600 ran se zachováním perfektní funkčnosti, bez známek zahřívání. Pro úplnost jen dodám, že snesl několik přepájení kabeláže, při hledání vhodného umístění, bez újmy.

Za sebe musím mikro mosfet doporučit. Je výbornou volbou pro zbraně se stísněnými prostory. Podle stručného a přehledného návodu jej zvládne správně zapojit i naprostý laik.

Leon Belligerrator


Přílohy:
Poznámka: potřebné nářadí
03.JPG
03.JPG [ 329.75 KiB | Zobrazeno 26855 krát ]
Poznámka: Mikro mosfet
zde i s mechboxem v.3

02 big.jpg
02 big.jpg [ 2.68 MiB | Zobrazeno 26855 krát ]
Poznámka: Mikro mosfet
pro porovnání velikostí se standartními konektory

01.jpg
01.jpg [ 390.22 KiB | Zobrazeno 26855 krát ]
11 úno 2013, 18:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Dnes přišly desky pro 750 ks Mikro mosfetů. Zbývá je jenom osadit součástkama. Prodej zařízení se zahájí někdy ke konci března 2013


Přílohy:
dps_mikro_mosfet.png
dps_mikro_mosfet.png [ 1.3 MiB | Zobrazeno 26737 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
25 úno 2013, 20:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Mikro mosfety jsou vyrobené a připravené na odeslání.

Co zařízení nabízí:
- Je to nejlevnější a nejmenší zařízení z Jefftron nabídky, vejde se téměř kamkoliv.
- Pro silové cesty lze použít vodiče o maximálním průřezu 1,5qmm a pro signálovou cestu vodič o průřezu 0,25qmm.
- Určeno pro všechny typy běžně používaných akumulátorů (Ni-xx 8.4 - 12V, lipol 7.4 - 11.1V).
- Určeno pro pružiny až M140 a kadence 20bb/s.
- 5-ti vodičové zapojení - plusový vodič se nezapojuje do zařízení.
- Velikost zařízení 19x9x7mm.

Mikro mosfet za cenu 189 Kč s DPH:
http://www.jefftron.cz/Mosfet/Mikro-mosfet.html
Obrázek

Mikro mosfet s univerzální kabeláží za cenu 399 Kč s DPH:
http://www.jefftron.cz/Mosfet/Mikro-mos ... elazi.html
Obrázek

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


10 bře 2013, 15:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2012, 10:11
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Dostal som sa k testovaniu vyrobku firmy JEFFTRON a to mikromosfet. Zariadenie som dal do zbrane AUG. Po instalacii, ktora je velmi jednoducha, som pocitil vyhody mosfetu oproti klasckej kabelazi - kadencia, zlepsena vydrz baterie, neopalovanie kontaktov. Mosfet som testoval na pruzine M120. Pocas pouzivania sa mosfet neak dramaticky nezahrieval. Velkostou je ho mozne dat do kazdej zbrane podla mna nakolko je to velmi male zariadenie.
VELMI ODPORUCAM!


13 bře 2013, 16:57
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Tak jsem se konečně dokopal k sepsání postřehů ohledně Jefftron mikromosfetu:
Zapojení se trochu liší od normálního mosfetu, ale Jeff dodává nákres podle, kterého to zvládne každý. Pajecí pochy jsou celkem velký (vzhledem k velikosti zařízení) takže pájení je v klidu, mosfet jsem zalil silikonem a přetáhl dodávanou bužírkou.
Mikromosfet jsem zkoušel v:
Jg G36 (high speed 35 -58bb/s podle motoru, pružiny ):
JG hlaveň, JG komora, Gp hop guma, SHS 13:1 (short stroke o 2 zuby), přetěsněný JG vzduch,JG píst, kuličkový ložiska, ,,80“/ca100/SHS110,motor GP120/PJ.
Mosfet je dosatečně malý, v G36 se dá umístit celkem libovolně. Na výše zmíněné sestavě nebyl žádný problém. S ,,80“ a GP 120 jsem měl 56 – 58bb/s (kvér už nepodává, po cca 1000 ranách odešel píst )
TM/JG G3 (120 src, chvíli GD 140):
Ca mech,Ca vzduch,Ca píst, kluzná ložiska, Ca motor/PJ dlouhý.
U G3 se přímo nabízí nainstalovat mosfet těsně za mechabox a kabely vést do předpažbí. Na src 120ce opět nebyl žádný problém. Na 140ce se mosfet asi po 10s dávce začal hřát (Ca základní kola, PJ motor - celkem blbá kombinace pro 140ku) ale nijak extra, při rozumné střelbě by se i na 140ce dal použít.
TM MP7 (aep):
Zde už je opravdu málo místa a normální mosfet by se do zbraně nevešel, mikromosfet jsem umístil místo pojistky ( skleněná trubičková), pájení na kontakty bylo trochu krkolomné ale jde to. I na základní AEP 7,2 akumulátoru bylo vidět zlepšení (kadence), navíc mám možnost používat jak externí 8,4 akumulátor tak i původní.

Celkově je mikromosfet slušný krok vpřed. Jeho velikost jej předurčuje k použití ve zbraních kde je málo místa (Mp5k,M4 z lipol v pažbě, G3A4 atd.) zároveň je slušně dimenzovaný a pro lidi co používají pružiny do 140 je to výborná volba…

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


14 bře 2013, 09:10
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Rád bych napsal pár řádek o Mikromosfetu (dále jen FETu) od fa JeffTron a podělil se o postřehy z testování.

Jak už je zvykem, přijde vám standardně zabalen v antistatickém sáčku, včetne stahovací bužírky a jednoduchého návodu zapojení. První čeho si všimnete, je velikost zařízení. Pájecí plošky pro silový kabel jsou však dostatečně veliké k zapájení lanka o průřezu 1,5 mm2.
Naproti jiným zařízením od JeffTronu má tento 3kablíkové zapojení, v případě, že zakoupíte FET bez kabeláže, pájíte tedy pouze (-) od motoru, (-) od zdroje a signální vodič ke spoušti. Z plusového vodiče pak jen na vhodném místě (ideálně uvnitř mechaboxu) vyvedete druhý signální vodič, nebo naletujeme kablík přímo na jeden z kontaktů (plíšek) ve spoušti.

Silové testy proběhly na ICS m4 (kola, motor a píst základní, aku Dualsky 2,1Ah 7,4V) a Čínské (AK) m249 (kola CA super zátěžové - šikmý ozub, motor základ, píst shs - celokov. hřeben, aku Dualsky 2,65Ah 11,1V). Přičemž se testovalo na pružinách GD sp120 a sp140 (tyto testy proběhly na obou zbraních), dále pak na ASpro ms150 a ms170 (už pouze na m249).
Micromosfet byl následně, jako důkaz jeho skutečně malých rozměrů, instalován do AEP TM g18c, viz přiložené foto, kde zůstane i v budoucnu =).

Pružinu GD sp120 zvládl FET levou zadní na obou zbraních. Proudový odběr (dále jen odběr) byl kolem 14A u obou zbraní za použití 11,1 i 7,4V lipol a FET zůstával chladný i po hodně dlouhých dávkách 100 a více bb.

U GD sp140 byla situace velmi podobná, s odběrem 18-21A (již byl znát pomalejší převod u m249, kde byl odběr jen 18A). FET se na m4 s vyšším odběrem (20-21A) začal lehce ohřívat až po 70-100 rané dávce, nešlo však o žádné kritické zahřívání a kadence neklesala. Zkrátka 100raná dávka pro něj na této pružině není sebemenší problém téměř při jakékoli konstalaci ostatních vnitřních dílů.

S pružinou ASpro ms150 byla situace dosti obdobná jako u GD sp140, avšak v zájmu zachování suverenity mé m4, se testovalo už jen na m249. Odběr byl v závislosti na použité aku* mezi 18-20A a FET tedy zvládal stejné, ba možná vyšší zatížení jak u m4 s GD sp140 a rychlejším převodem. Tudíž dávka do 100 kulí nebyl žádný problém a FET se pouze lehce ohřál.
*(zde již bylo znát, že 7,4V lipol je již na m150 a za použití základního motorku prostě slabá a při delší dávce klesala mírně kadence a odběr byl vyšší než s 11V lipol – to však nebylo zaviněno FETem)

Na závěr se zkoušela pružina ms 170 Aspro. Nijak jsem FET netrápil, za prvé jsem ho nechtěl spálit, zadruhé ani neměl býti pro takovéto pružiny určen. Šlo tedy spíše o doplňkový test. Odběr se už pohyboval kolem 25A, ale přesto nebyl problém vystřelit dávku 10 kulí, aniž by se FET nějak poškodil. Avšak hřál se již dosti a více jsem raději nezkoušel.

Jako třešnička na dortu proběhla instalace FETu do AEP TM g18c, viz přiložené fotografie. Instalace byla jednoduchá a FET se krásně vejde do jakéhokoli AEP upraveného na použití lipol baterie, a to i větší 7,4v 400mAh. Za použití této baterie a silových vodičů o průřezu 1mm2 , pak vzrostla kadence s FETem z původních 18,2 bb/s (lipol + 1 mm2 sil. vodiče) na krásných 19,54 bb/s (lipol + sil. vodiče 1 mm2 + FET).

Zhodnotím-li Mikromosfet jako takový, jeho nízká cena, skutečně malé rozměry a použitelnost na pružinách až m150* z něj dělá zařízení s nejvyšším poměrem cena/výkon v sortimentu JeffTronu a možná nejen v něm.
Mým testem prošel na výbornou, instalace je bezproblémová nejen u AEG ale i AEP s použitím lipol baterií. Při porovnání s klasickým mosfetem má FET u odpovídajících sestav stejný proudový odběr.
Celkem jsem na zařízení s použitím různých pružin vystřílel při testech přes 3tis bb a nezaznamenal sebemenší nedostatek.
*(Jeff udává jako max pružinu bez omezení m140, já bych se s použitím zátěžových kol nebál ani ekvivalentu té ms150, případně odběru lehce přes 20A)

více fotek na http://t-dog.rajce.idnes.cz/TM_g18c_lipol_fet/

Mikromosfet lze zakoupit v e-shopu spol. JeffTron, kde naleznete i některé doplňkové informace, případně pak u Mne, s možností osobního předání v Plzni, či Horažďovicích.


Přílohy:
TM g18c 4.JPG
TM g18c 4.JPG [ 205.49 KiB | Zobrazeno 26294 krát ]
TM g18c 3.JPG
TM g18c 3.JPG [ 197.56 KiB | Zobrazeno 26294 krát ]
TM g18c 2.JPG
TM g18c 2.JPG [ 157.01 KiB | Zobrazeno 26294 krát ]
TM g18c 1.JPG
TM g18c 1.JPG [ 158.65 KiB | Zobrazeno 26294 krát ]

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!
20 bře 2013, 01:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Ukázka instalace mikro mosfetu do zbraně AK74 od Pavla Tajduše:
https://www.facebook.com/tajdy/media_se ... 231&type=1

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


30 čer 2013, 16:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 20:55
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Také jsem dostal Jeffův mikromosfet na testování a zde jsou mé postřehy:
Pájení bylo naprosto bez problémů, použil jsem silikonové kabely 1,5mm. Myslím, že schéma zapojení je naproto jasné pro každého kdo má alespoň základní zkušenosti s upgradem. Sám jsem zapojení upravil tak abych ho mohl přes konektory připojit i na zbraň která má 4 vodičový vývod na Jeffovu procesorovku.
Mosfet jsem nezkoušel nikam instalovat jelikož jsem měřil jeho teplotu při testování, ale je opravdu malý a myslím si že se nenajde zbraň kde by se na něj místo nevymyslelo.
Mosfet jsem testoval na dvou zbraních a to MP5 SRC a costum AR-15.
Při testování jsem použil 7,4V 30-40C 2200mah Truningy lipo a 11,1V 40-80C 1400mah Turningy nano tech lipo.
MP5 SRC:
Motor původní SRC magnetar (neodynyové magnety), pružina GD 110, píst kola vše původní, nově promazána přopodložkována.
Vytřílel jsem ze zbraně 3klasické točné zásobníky do MP5 a to středními dávkami ihned po sobě (rozestup mezi dávkami minimální pouze na puštění zpouště popřípadě přemíření) a sériemi jednotlivých ran hned po sobě. Mezi zásobníky byl čas pouze na doplnění a natočení točáku.
1. zásobník 22-30,5°C 7,4V
2. zásobník 25-32°C 7,4V
3. Zásobník 25-33°C 11,1V
Jak je vydět tak mosfet zvládal bez problémů a i za čas přebytí zásobníku stačil vychladnout.
AR-15
Motor Systema magnum, SRC zátěžové šikmáče, GD M140, dobře vypodložkována a promazána.
Ze zbraně jsem vystřílel 2 a půl standartních točáků do M16, Opět postup střelby stejný jako u minulé zbraně, ale zde byli zásobníky vyměňovány okamžitě - čas nutný pouze na výměnu zásobníků ve zbrani.
1. 19,2-48°C 11,1V
2. 44,7-60°C 11,1V
3. 59-81°C 11,1V

Z výsledků je jasné že i na výkonější zbrani je mosfet použitelný pokud nebude použit na velmi intenzvní střelbu. Při intezyvní střelbě 2 a více plných točáků vykropených okamžitě po sobě je vydět již značné zahřívání mosfetu. Pro zbraň s takovýmto určením bych volil jiný Jeffův výrobek na takovéto zatížení dimenzovaný.


Přílohy:
Poznámka: Sonda teploměru s ppřipevněným mikromosfetem.
DSC_0014_1.jpg
DSC_0014_1.jpg [ 1.53 MiB | Zobrazeno 24936 krát ]
Poznámka: Testovací vybavení.
DSC_0012_2.jpg
DSC_0012_2.jpg [ 1.15 MiB | Zobrazeno 24936 krát ]

_________________
Skype: f22raptor036
[ženijní práce a demolice] [nenápadný] [Mula(12)] [odhodlaný] [pyroman] [prokletý]
AS challenges: http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


Naposledy upravil tomcat dne 21 dub 2014, 21:34, celkově upraveno 1

19 dub 2014, 10:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
tomcatova recenze je na prototyp Mikro mosfetu druhé generace.
pokud i ostatní testeři budou mít pozitivní výsledky, bude brzy nový Mikro mosfet v nabídce Jefftronu (nahradí původní typ)


Přílohy:
mikro_mosfet_v2.png
mikro_mosfet_v2.png [ 249.61 KiB | Zobrazeno 24888 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
21 dub 2014, 18:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: JeffTron: Mikro mosfet
Představuji Vám vylepšený Mikro mosfet s následujícími úpravami:
- Přidána součástka chránící Mikro mosfet proti poškození
- Tělo mosfetu je přípájeno k desce, měď na desce působí jako malý chladič. Pomáhá tím Mikro mosfetu k vyššímu možnému zatížení.

Cena za zařízení ani jeho rozměry se nemění. Tento nový Mikro mosfet můžete objednat ihned v JeffTron eshopu: http://www.jefftron.cz/Mosfet/Mikro-mosfet.html

Mikro mosfet s univerzální kabeláží bude nahrazen touto verzí po doprodání starých skladových zásob


Přílohy:
novy mikro mosfet.png
novy mikro mosfet.png [ 580.26 KiB | Zobrazeno 24532 krát ]

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století
20 čer 2014, 07:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz