Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:52




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 
 Hanz Pilnaj 
Autor Zpráva
Nový příspěvek Hanz Pilnaj
Dobrý den chtěl bych vás upozornit ohledně jednoho šmejda který obchoduje nejčastěji na armyburze.Jedná se o jistého Hanze Pilnaje z Lovosic který nejradši vyměnuje ůdajně jeho naprosto funkční zbraně za jiné.Bohužel jsem s ním vyměnil svojí jedinou as zbraň m14 v top stavu za naprostej šrot M4 CA.Zbraň od něj byla vevnitř v naprosto dezolátním stavu a oprava by mě stála víc než nová gun takže jsem zkrouhnul:(Fakt si na něj dejte bacha i když chce osobní setkání tak místo něho vždycky příjde někdo jiný kdo se za něj vydává(Mám to zjištěné protože stojí na jedné fotce s mojí m14kou jistý Hanz pilnaj který je zkutečný narozdíl od toho člověka s kterým jsem se osobně setkal.časem jsem zjistil že nejsem jediný koho takle podvedl a na konci mě vobložil o cca 4500 na zbraň plus příslušenství které u ní bylo.Jeho maily jsou:HANZPILNAJ@SEZNAM.CZ PILNAJ117@SEZNAM.CZ a PETR1945@SEZNAM.CZ.Jeho aktuální inzerce je prodej nebo výměna mé m14 za SVD a Ak 47 od cyma.Doufám že si ho někdo najde a rozmlátí mu tu hubu zas.nou.Tak se nenapalte jako já.Softu čus.


05 led 2011, 21:30
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Kdyby to někoho nenapadlo si dohledat, tak zde je jeho profil na lide.cz i s fotkami: http://profil.lide.cz/hanzpilnaj/profil/
a facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 0236785013

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 led 2011, 21:40
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
To je ten šmejd :(Uvádí že je z Litoměřic ale skutečnost je jiná je z Lovosic...


05 led 2011, 21:48
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
wowe:
po bitvě je každej generál
a hlavně na ebay daj na tvrzení zákazníka když dostane šunt nebo prodejce když zákazník prodlužuje platbu atd...

je tu někdo z jeho okolí ? kdo ho zná, domluvil by mu ?

Philly2 :
dej to na airsoft-portal.cz a na asportal.cz (pokud si tak neučinil), tam je taky dost lidu, který by pokud jsou z nedaleka mohli přiložit ruku k dílu.... ;-)


05 led 2011, 23:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Pošlu vám odkaz na jeho inzerát s mojí bývalou zbraní...Když jsem jí s nim měnil tak byla v naprosto bezvadným stavu vše fungovalo jak ranka tak i auto(nejdřív psal že funguje jen semi že auto je rozbytý a teďka že je to předělaný na ranku)Od té doby pozorně sleduju jeho inzerci která se dá naprosto jednoznačně poznat že je od něho a po té době co jí má on už se musí měnit kabeláž???Já jí měl dva roky bez jakékoliv výměny jakéhokoliv dílu...Aspoň je vydět že je to zmrd a když tu zbraň za nějakou dobu vyrychtuje a pak se jí zkouší vyměnit za novou funkční a pak zase za novou a zase....
Moje bývalá M14:
http://www.armyburza.cz/Detail/vymenim- ... am/345995/
A jeho kalach:
http://www.armyburza.cz/Detail/prodam-n ... im/345996/


06 led 2011, 11:16
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Promáznuto od zbytečnejch keců, každej někdy chybujem a jak říká zajda, po bitvě je každej generál.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 led 2011, 14:42
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
U té cm.028 se mě zdá že má jedno křidélkou od přední mušky urvaný, a ocividne ta zbran je dojebana, už jen ta izolacka na pažbě.

Jo a jinak přeju at ho nekdy potkáš, a dáš mu přes držku.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


06 led 2011, 17:09
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Už podle projevu bych si s někým takovým ani nepsal, natož od něho něco kupoval... jednotlyvé rány? U něj bych nekoupil ani rohlík.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


06 led 2011, 18:58
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 srp 2010, 15:13
Příspěvky: 4
Bydliště: Litoměřice
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Pro Philly2:Každý občas naběhne a sejde z cesty,výše popsaný příběh je docela dojemný,ale přeci jen by mě zajímalo,proč to dělá tak okatě viz.kontakty na jeho osobu.Máš docela recht,protože jsem ho párkrát na akci potkal,docela dost čast jezdí do Trávčic"Litoměřice směr Praha"kousek za Terezínem.

_________________
ZA Wiking a Za Vlast Za Ženský a Chlast


16 led 2011, 10:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Kontakty na něj mi poskytl až moderátor a je to i dobře aspoň si ho každej prohlídne.A to že jsem poskytnul jeho inzerci je jen aby se od tohohle šmějda nenapálil další člověk.Zeptám se kdyby tě někdo podvedl ty by jsi na něj nebyl nasranej??


16 led 2011, 11:03
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 srp 2010, 15:13
Příspěvky: 4
Bydliště: Litoměřice
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Philly2 píše:
Kontakty na něj mi poskytl až moderátor a je to i dobře aspoň si ho každej prohlídne.A to že jsem poskytnul jeho inzerci je jen aby se od tohohle šmějda nenapálil další člověk.Zeptám se kdyby tě někdo podvedl ty by jsi na něj nebyl nasranej??

Na rovinu,jednou se mi to stalo a to se jednalo o RF 10,ale borec si myslel,že budu asi tak pitomej a nepoznám prázdnou skříň.To bylo jen na okraj.
Velice rád dotyčnému předám tvůj vzkaz

_________________
ZA Wiking a Za Vlast Za Ženský a Chlast


16 led 2011, 11:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Pochybuju že si mě bude pomatovat když místo sebe poslal někoho jinýho...Ale že ho zdraví As Nymburk v kterým už nejsem členem díky němu.


16 led 2011, 11:18
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 led 2011, 14:57
Příspěvky: 1
Nový příspěvek 
Pro Philly 2. Jo jinak já ho znám osobně,dokonce s ním dělám v práci akorát je na jiný smeně,toť pro vás...


16 led 2011, 15:06
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 úno 2011, 18:26
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Tvoje obvinění může být pravdivé, ale taky možná ne... Dyť tu píšeš, že jsi se s ním osobně setkal. To jsi s tím nestřílel? Jestli to byl taký krám, jak říkaš, to snad poznáš ne? Jak už tu v jednom příspěvku zaznělo... A řekneme , nová zbraň CA (klasicka m15a4) stojí 5500. To tedy byla v hájai cela zbran a ty jsi nic nepoznal? To mi proste přijde naivní , když se tu ten druhy dotycny nevyjadřil. dyt treba AT set m150 stojí 3300.... :) (osobně ho mám a nemůžu si vynachválit, bo to střílí fakt luxusně) Za dalsi , nemyslím že by te kuli tomu vyhodili z teamu... Nechci tu nikoho bránit, jen při tom co už jsi tu napsal, je možné že je tu i druhá strana listu o které jsi třeba nic neřekl, bo se tu nikdo jiný neozval , kdo by s ním měl negativní zkušenosti a to tu chodí softaci z celeho koutu republiky třeba jako já ze zlína.


23 úno 2011, 18:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Hele, proč se mi zdá, že o tomhle případu víš absolutní kulové? To co jsi napsal má totiž jaksi informační hodnotu nula nula nic, akorát hromada řečí co nic neříkají...to ses sem zaregistroval jen proto, aby ses pokoušel o špatnou právničinu?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 úno 2011, 20:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
No mě spíš připadá že to je blízkej kamarád Hanze a nebo přímo pan Hanz.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 úno 2011, 20:46
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 úno 2011, 18:26
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
To že nejsem ti nemuzu dokazat, ale to to nikomu z vás nepřijde divný , když prohlušuje jaky je to šrot a přitom to vymenil za funkční m14?


24 úno 2011, 14:17
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 úno 2011, 18:26
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
a jeste k tomu ho kvůli tomu vyhodili z teamu?


24 úno 2011, 14:21
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
třeba ho nevyhodili ale ta finanční ztráta pro něj byla neúnosná a tak s tim seknul


24 úno 2011, 14:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
a) Nejsi na facebooku, piš vše do jednoho příspěvku.
b) Ptám se znovu, máš k tomuhle případu co říct? Nebo máš s Hanzem Pilnajem něco společného, že se ho tu pokoušíš dosti neobratně bránit? Pokud je odpověď na obě otázky ne, tak opravdu nechápu, proč do toho rýpeš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 úno 2011, 15:57
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 úno 2011, 18:26
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
A)nejsem na facebooku protože nejsem jeho zastáncem.
B) ne nemám,avšak to co tu píše autor mi přijde celkem absurdní. Jo něco na tom pravdy bude , ale to co tu píše....

A když tu kritizuješ do rýpaní, co je tedy celé todle téma?


24 úno 2011, 16:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Mně to absurdní nepřijde, když budu chtít, tak není problém ze zbytků co mám doma poskládat funkční kvér, kterej bude na první pohled vypadat a chodit super, ale nevydrží ani tisíc ran.

A tohle téma je informace o podvodníkovi, aby se další lidé nenechali napálit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 úno 2011, 16:53
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 kvě 2010, 15:23
Příspěvky: 101
Nový příspěvek Re: Hanz Pilnaj
Já jsem mu prodával výstroj (nějaké sumky a později helma) a pokažé si pro to přijel (ten samý "Hanz" :lol: ), zaplatil a odjel. Bez problémů, ale šlo tedy jen o prodej...

_________________
7.62x39 Sa vz.58 POWER
pouťovky -> AEG & GBB -> ZP ;)


01 úno 2012, 13:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz