Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 negativní - Ondřej Zbojník 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2009, 19:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek negativní - Ondřej Zbojník
Na FB pod nickem: Ondrášek Gnhs Zbojník
Tento člověk si ode mě měl brát pár věcí. V rámci toho, že měl brát hned ukecal nějakou slevu a pošta měla být na mě (sleva asi 150). Dostal číslo BÚ s tím že peníze pošle další den. V tu chvíli samozřejmě začaly problémy, nejdříve neměla jeho máma čas na poslání :roll: , pak jim nešel internet takže nemohl odepisovat atd. Slíbil že sežene co nejdřív peníze a ozve se. Když sem ho konečně odchytl (snad po měsíci čekání), domluvili jsme se na tom, že mi zavolá a domluvíme se... Nezavolal... Po asi týdnu sem ho zase odchytl a napsal mu, že sleva za rychlé jednání už neplatí (po měsíci a půl ještě aby jo :roll: ). V tu chvíli jsem byl poslán do jistých mezí s tím, že sem socka...
No takže názor si udělejte sami, tímto Ondrovi děkuju za to že sem si s ním přes měsíc hezky psal a měl z toho velký H...

_________________
PAMWE CHETE


14 zář 2012, 22:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: negativní - Ondřej Zbojník
Kdybych měl sem psát každýho, kdo napíše, že něco chce a pak už se neozve, tak z toho tady je telefonní seznam pro Jihomoravskej kraj... lidi jsou idioti a platěj věci přes účet svojí mámy, co bys chtěl :lol: :lol: :lol:

Naštěstí platba předem je jediná věc proti tomuhle, takže až mi někdo napíše, že "já vám pošlu prachy předem a vy si tu věc necháte", mám pro něj vzkaz, co si myslím o dobírce.

Obrázek

Jo a měsíc na někoho čekat, to je trochu fail.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


15 zář 2012, 07:43
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2009, 19:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: negativní - Ondřej Zbojník
jasný no, jenže taky né každej pak o tobě píše že seš socka a kdo ví co vše...
No prostě, o nic mě neokradl, ale lidi aspoň budou vědět, že se s ním nemaj zaobírat protože by se nedočkali.

_________________
PAMWE CHETE


17 zář 2012, 12:35
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz