Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:25




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 UpGrade - rôzne info k mojej zbrani 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 dub 2014, 07:06
Příspěvky: 89
Nový příspěvek UpGrade - rôzne info k mojej zbrani
Zdravím, rozhodol som sa uprgradnuť zbran - (viac-menej vymeniť súčasti originálne za odolnejšie)
PRUŽINA - akú značku odporúčate ?
PREVODOVÉ KOLESA - chcem nechať pružinu M130 mam zvoliť štandardené sprevodovanie alebo záťažové (100:300) ? Akú značku ?
TRISKA - oplatí sa polykarbonatova s prepážkou vpredu alebo radšej hliník ?
HOPUP GUMA - guarder čierna - dobra voľba ?
VALEC, hlava VALCA, PIESTA - akú značku ?
PIEST - na moje potreby mam mať kovové zuby, ak tak koľko a Značka ?
HLAVEN - chcem použiť tlmič a teda potrebujem dlhšiu ako mám chcem nieco okolo 6,04mm aký materiál akú značku v dobrom pomere cena výkon - ps: budem ju musieť rezať nemôžem nájsť nič presne dlhé..
KABELAŽ - jeff
Treba mi ešte niečo určite vymeniť - motor, nejaké iné diely atď (ložiska a podložky sú automatiky) - zbraň ma vystrieľane cca 10 - 12 tisíc BB,
-nestíham to v zbrani pomeniť už rok pre prácu, stále je niečo nove tak ak viete pomôžte :) lebo sa k tomu nedopracujem nikdy a boji m sa že mi v zbrani niečo rupne..


10 čer 2016, 09:23
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: UpGrade - rôzne info k mojej zbrani
Pružina- Guarder, neurazí ani Aimtop, ale pokud máš na výběr, tak GD (pozor na kopie)
Kola- nevím, co máš teď, ale M130 utáhnou i základní kola z novější Cymy nebo třeba SRC. 100:300 nejsou nutné.
Tryska- tou přepážkou myslíš ten nejnovější "zázrak" co mají v ASpru? Přijde mi to z hlediska funkce jako nesmysl, kup klasickou hliníkovou ASpro/SHS.
Guma- někomu GD jede, já moc spokojený nebyl (nerozuměla si s tryskou SHS ani GP a GD). Osobně používám gumy Aimtop.
Válec+ hlavy- pokud jsi fajnšmekr, tak máš značky jako Systema, RA, AirsoftParts... pokud ti stačí rozumná kvalita za rozumnou cenu, ber SHS. ASpro nekupovat.
Píst- na M130 nejsou kovové zuby nutné, skoro bych řekl, že jsou kontraproduktivní- zkus sehnat RetroArms se 3 kovovými zuby nebo ICS.
Hlaveň- doporučuji SRC.
Kabeláž od Jeffa je skvělá volba.


10 čer 2016, 10:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: UpGrade - rôzne info k mojej zbrani
Za mě nedoporučuji měnit trysku pokud s ní nejsou problémy. Dokud funguje, nech si jí. Vím, že hodně lidí bude řešit, zda ti ufukuje nebo dostatečně těsní, ale je otázkou, zda to, aby jsi získal nějaký ten m/s navíc stojí za to, že pak budeš řešit proč ti nětěsní vůči komoře, nebo proč zbraň špatně podává atd.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


10 čer 2016, 14:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 úno 2016, 08:42
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: UpGrade - rôzne info k mojej zbrani
Alfred píše:
Za mě nedoporučuji měnit trysku pokud s ní nejsou problémy. Dokud funguje, nech si jí. Vím, že hodně lidí bude řešit, zda ti ufukuje nebo dostatečně těsní, ale je otázkou, zda to, aby jsi získal nějaký ten m/s navíc stojí za to, že pak budeš řešit proč ti nětěsní vůči komoře, nebo proč zbraň špatně podává atd.


Delas z trysek zbytecneho demona.


12 čer 2016, 09:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: UpGrade - rôzne info k mojej zbrani
Len by som rád upozornil na to že okrem pre mna záhadne zaradenej témy,
fakt netuším čo má práve tvoja zbraň spoločné s informáciami a témamy "Všeobecně o Airsoftu"
si sa dopustil aj ďalšieho priestupku, ak by si čítal pravidlá fóra vedel by si aj niečo o pužívaní farebne odlišného písma.
Čo si chcel si sa dozvedel a táto téma zaradená tam kde je sa nemá ako ďalej uberať kam.
Lock
A že je nedeľa tak bez varovania

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


12 čer 2016, 10:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz