Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:19




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Paralizér nebo pepřový sprej 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 31 led 2011, 11:51
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Paralizér nebo pepřový sprej
zdravím,
pánové snad to na tomto fóru nebude úplně mimo mísu. Před nedávnem se stala mé známe údálost že byla okradena když se vrace z prace jistou menšinou. Naštestí to odnesla jenom kambelka. Ráda by si pořídila buď tento paralizér nebo tento pepřový sprej. Co je z vašeho pohledu lepší a co by jste doporučili? Díky

_________________
Doporučuji: Airsoft zbraně


15 úno 2011, 10:32
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
novottom píše:
zdravím,
pánové snad to na tomto fóru nebude úplně mimo mísu. Před nedávnem se stala mé známe údálost že byla okradena když se vrace z prace jistou menšinou. Naštestí to odnesla jenom kambelka. Ráda by si pořídila buď tento paralizér nebo tento pepřový sprej. Co je z vašeho pohledu lepší a co by jste doporučili? Díky


určitě sprej, může ho použít a nebýt přitom v blízkém kontaktu s útočníkem. Sprej určitě ne tenhle ale zkusit Sabre Red. Používá mimo jíné i NYPD. http://www.specialgear.eu/sortiment/sabre/sabre.html


15 úno 2011, 10:37
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Další kvalitní možnost je toto:
http://army-shop.cz/produkty/obranne-pr ... /3009.html
Oproti běžným má navíc výkonou svítilnu se kterou můžeš útočníka dobře oslnit.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 úno 2011, 10:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Rozhodně sprej ale hlavně to musím bejt "tekutá střela" ne žádnej rozprašovač....tekutá střela má dofuk až 5m, můžeš ji použít v lehkym větru i v uzavřenym prostoru.....ptž to není rozprašovač, tak nehrozí, že bys v uzavřenym prostoru zasáhnul sebe. Účinek trvá až 24h bez dekontaminačního spreje. Proud jako vodní pistole :D

Moje zkušenosti s klasickým sprejem jsou takový, že dosah skoro nulovej a při lehkym proti větru jsem to chytil taky a na útočníka to skoro nedostalo....cca na 2m.......aby to útočníka sundalo, tak toho musí chytit fakt hodně!!

Paralizér, musíš se dostat do naprostý blízkosti a zásah je účinej jen do určitejch míst....zezadu do krku, na hrudník na srdce, nebo do slabin na koule.
Zkoušel jsem na sobě....nohy, ruce, břicho, zadek....paralizér 500 000 V, i jsem to na jednom místě držel delší domu a téměř nulovej účinek....garantuju, ti, že kdybys to na mě zkusil a netrefil se, tak bych se akorát víc nasral :D

Rozhodně doporučuju to Tornado od ESP
http://www.eurosecurity.cz/eurosecurity ... pper-spray

edit: ukázka účinku tornáda, test pro MAXIM http://www.eurosecurity.cz/eurosecurity ... ideogalery

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


15 úno 2011, 15:09
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2011, 17:09
Příspěvky: 50
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Sprej...

u paralizéru bych se bál, že bych útočníkovi mohl způsobit zástavu nebo podobné věci, které se ti nemusí vyplatit... možná lepší když ti jednou ukradnou kabelku a příjdeš o pár stovek a pár hodin shánení dokladů na úřadech než nabít pachatele nebo ho těžce postihnout a následně několik desítek let mu platit nebo jeho rodině...

PS: nejsme v USA kde někoho můžeš klidně rozstřílet jen za to, že je na tvém pozemku a krade ti jablka...

_________________
Softu zdar, třeba se uvidíme přes mířidla.

Kulky mění vlády rychleji než volby.

Skolky Cze (Pardubice)
AK74 CM.045A (E Upgrade – 125 m/s) + Colt 1911 TM HG
Komplet vz. 95


15 úno 2011, 15:48
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Skolky píše:
nejsme v USA kde někoho můžeš klidně rozstřílet jen za to, že je na tvém pozemku a krade ti jablka...


Ono se to liší stát od státu, takže bych to zas nevztahoval na celé USA. Na druhou stranu v USA je menší obec, kde dokonce je dáno vyhláškou, že v domácnosti musí být zbraň

Jinak určitě sprej, respektive „tekutou střelu“

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


15 úno 2011, 19:27
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Až je mi těch chlapů z toho videa líto :D ... sestře sem pořídil nějaký 2 NATO spreje z poslední generace co byla, nezkoušel sem je ale, takže informace k ničemu ;) .... jinak 500 000 V není vůbec pravda, technicky to nejde už vůbec... to se jenom výrobci honěj s tim kdo tam bude mít větší číslíčka... jinak je pravda že lidem s nějakou kardio poruchou by to mohlo vážně ublížit... a jinak ty paralyzéry dělaj dost i zvukovej efekt, takže šok určitě je.... nevim, já mam teleskopickej obušek, neznám osobu který to kupuješ, ale i ženský dokážou mít v ruce švih...


15 úno 2011, 19:47
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 13 říj 2010, 14:24
Příspěvky: 190
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Ale zkus si v tý rychlosti vytáhnout teleskop z kabelky....ono v tý rychlosti neni lehký vytáhnout i ten sprej. Já jsem četl o tom tornádu v časáku a učinek to mělo solidní. Zkoušeli to na vojákovi a z 5ti metrů to mělo pěknej ůčinek. Myslim že to je asi nejlepší varianta.

_________________
If you see the flash, it's already too late


15 úno 2011, 20:59
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
4 loco99: Proč by to nebylo technicky možný, vzduch má prurazný napětí cca 3000V/mm, takže milimetrová jiskra má 3000V .....takovej paralizér má o hodně větší šlehu :D je to jen o tom, aby to mělo tu správnou kapacitu a z 9V baterky je najednou několik stovek tisíc voltú při minimálnim proudu :D
Já dám ruku do ohně za to, že to ce jsem do sebe pouštěl mělo 500 000V, ptž jeden známej trenér sebeobrany je něco jako spolumajitel firmy ESP :oops:

Když teleskop tak jedině kalenej, nekalenej se časem vyšlochtá a lehce se ohne. K teleskopu už se hodí nějakej výcvik......natrénovat tasení a údery. Ještě bych dodal, že takovym teleskopem se zabijí taky dobře, ve chvíli, kdy vemete někoho přes hlavu, tak proražená lebka a nazdar. Tzn, všechny údery víst přes kliční kosty, lokty, žebra, kolena....prostě obecně přes kosti a klouby, ale v žádnym případě ne přes hlavu.

Nošení v kabelce je na prd, musí to bejt po ruce...pepřák nejlíp v kapse u bundy a teleskop na pásku.
Ještě docela fajn na sebeobranu je nůž s krátkou čepelí, ale u toho už se člověk zašpiní a jsou větší nároky na techniku.....stačí bodnout do stehna, přece nechce nikdo nikoho zabít. Jen to dávám jako příklad, ptž nezaberou moc místa a na klipu v kapse u jean nejsou skouro vidět. Já koupil mladý k vánocům tohle http://www.noze-nuz.com/smithwesson/SW0014.php ten je dobrej i na sváču :lol:

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


15 úno 2011, 21:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Hele teleskop pro holku fakt není dobrá volba, i když člověk nemusí mít nějak extra sílu aby ho účinně použil, tak je potřeba to umět a hlavně bejt fakt pohotovej (s čimž souvisí i nošení teleskopu, dno kabelky fakt není ideální místo :D ). Myslim si že nejrozumnější je fakt ten pepřák, ten se dá vytahnout stylem "počkej počkej v klidu já najdu peněženku/mobil a dam ti to všechno" a pak pohotově použít, zvládne to i úplně netrénovanej člověk pod vlivem stresu a účinek je bohatej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 úno 2011, 23:06
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Vždyt jo, ale jak řikám, všechny ženský nejsou stejný ( jak v čem teda :D) a neznám tu osobu, to bylo jenom tak stranou.

Citace:
Paralyzér funguje jako dvojstupňový měnič. První stupeň s vf trafem zvyšuje napětí baterie na několik stovek voltů až několik kV. Tímto napětím se nabíjí kondenzátor. Po nabití se kondenzátor vybije do druhého (pulzního) trafa, které zvýší napětí na cca 10 - 50kV. (údaje na paralyzérech jako 100 000V nebo 1 000 000V jsou vymyšlené, napětí 1 000 000V by vytvářelo ve skutečnosti výboje dlouhé více než 1m - výrobci se předhánějí kdo bude mít na svém výrobku větší číslo a hřeší na neznalost veřejnosti.) Opakovací frekvence je asi 5 - 40Hz.


http://danyk.wz.cz/paral.html

Podle tohodle soudim, nejsem elektrotechnik ani eletrikář, ale přiklánim se k tomu :D


Jinak je pravda že CS (myslim že se tak ten plyn jmenuje) nefunguje na některý lidi ?


15 úno 2011, 23:13
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
modelová situace....holka jde večer sama nějakym temnějšim místem, a co udělá útočník?? Bafne ji zezadu do kravaty, v takovym případě nepomůže ani sprej v kapse, ani v kabelce a ani teleskop. Jedinou možnost bych viděl zavírák nebo vyhazovák, prostě nůž, kterej jde otevřít jednou rukou...a píchnout ho útočníkovi do stehna nebo ho poškádlit někde jinde. Takže takovej nůž jako doplněk k pepřáku by byl určitě taky fajn. Já bejt útočník, tak určitě nebudu útočit zepředu, aby si mě oběť stihla prohlídnout, dát si kafe , ještě štrachat něco v kabelce a oblbovat mě kecama.
Vážně si myslim, že většina útoků jde zezadu. A ještě k tomu pepřáku v kabelce, všude se učí, že musí bejt v kapse, a když jde holka sama, mít v tý kapse i ruku, případně prostě jít s pepřákem v ruce. Pak jsou takový ty pravidla, jako vyhejbat se odlehlejm místům atd.....každej je svého štěstí strůjce.

4 loco99: Já jsem slaboproudař :) Tak to je zajímavej článek, ale teď jsem pro jistotu zase koukal do tabulek a vzduch má průrazný napětí vážně 3000V/mm takže aby byl výboj dlouhej přes metr, bylo by potřeba napětí skoro 3 500 000 Voltů....dá se tady polemizovat o vlhkosti vzduchu atd, ale tak to prostě je. Ten výrobek, co tam vybastlil je pěknej, ale v paralzeru jsou jistě jiště nějaký obvody navíc, např tam je, že to maximální napětí to nepouští na prázdno, ale jen při kontaktu s kůží.....ale to nemám úplně ověřený, tak nechci kecat :oops:

S CS zkušenosti nemám, je to nějakej slzne plyn či co....je to ochemie a používali to třeba ve vitnamu, co jsem tak narychlo našel.......nejúčinnější je pepřák a navíc je přírodní....vyrábí se z chilli papriček :D

přikládám foto cca 30 minut po zásahu paralizérem


Přílohy:
paralizér.jpg
paralizér.jpg [ 127.83 KiB | Zobrazeno 47730 krát ]

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE
16 úno 2011, 00:35
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
osobně jsem jeden čas tahal pepřovej sprej a nic moc ...

co spíš řikáte na něco takovýhleho?

http://www.czub.cz/cz/catalog/79-pistol ... AMI_P.aspx

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


19 úno 2011, 13:10
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Jestli se chceš nechat zastřelit nebo skončit ve vězení, tak si to klidně kup :D ....ale zbroják na tohle je tuším až od 21 let a budeš muset udělat psychický testy :lol:

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


19 úno 2011, 13:24
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
taky nak nevim co dela vostra pistole v trydu vo nesmrticich zbranich jako je perak...

a psychotesty snad este proboha povinny nejsou, ne? to by byla pekna pitomost...

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


19 úno 2011, 13:35
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/postup-ziskani

" Může se stát, že vás lékař pošle na psychologické vyšetření (není to povinné, ale lékař na to má ze zákona právo). Cena takového vyšetření může být poměrně vysoká a pohybuje se v řádu tisíců korun. Cena vyšetření samotným lékařem by neměla převyšovat 500 Kč. "

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


19 úno 2011, 14:10
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Nevim, do toho bych radši nešel ikdybych měl ten zbroják. Ono máš pak mnohem víc problémů ty, že seš bránil a zranil tak útočníka, než ten že tě napad.


19 úno 2011, 15:52
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
pepřový spreje ne vždy fungujou (např.: http://navratdoreality.cz/?p=view&id=7864) ne vždy se dají použít (vítr). Jak funguje patalizér tu bylo ... tak co kurva jinýho? :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


20 úno 2011, 12:14
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
tak si kupte dvouhlavnovej perkusni deringer od great gunu, da se nosit bezpecne s nasazenejma zapalkama. do nej jemny broky a ne moc velkou prachovou navazku...

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


20 úno 2011, 12:21
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 19 led 2010, 23:21
Příspěvky: 81
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Pro holku bych doporučoval sprej - tekutou střelu. Použití nože v sebeobraně se mi nezdá nejvhodnější, to už zrovna můžu střílet. Nošení ostré pistole si myslím, že není špatné, to že ji mám u sebe neznamená že ji musím v každém příladě ohrožení vytáhnout, je něco jiného když Ti někdo vytrhne kabelku a nebo když Tě napadne zfetovanej kreten s nožem v tom druhém případě bych střelonou zbraň bez výčitek použil. Teleskop sem použil jednou na sebeobranu v práci a zůstali ležet oba "útročníci" na zemi a já vklidu volal na 158, ale jak ste tu již psali, vyžaduje to určitou znalost techniky a sílu, pro ženu bych ho moc nedoporučoval a ani muži který tu techniku aspoň trochu nenatrénuje. S paralyzerem nemám žádný zkušenosti.

_________________
M4 RAS (G&P) M120 + M203 Long
M249 MKII (A&K) M140


12 bře 2011, 17:03
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Zdary
mam tak trochu problémy s Cig***.
Už pár let se s nima potýkám ale dnes se mi poprvé stalo že jich bylo 7 a byly o minimálně 3 roky starší jak já.Tudíž se ptám co z těhletech věcí koupit?

Esp Tornado 40 ml pepřový sprej.(kolik výstřiků to vydrží? )
http://www.highlife.cz/esp-sprejova-svi ... 0-ml-v5820

OBUŠEK teleskop. ExB-21H KALENÝ černý délky 21" (53 cm) PÍSKOVÁ rukojeť
je to vhodné proti větší skupince protivníků?
http://prezit.megapark.cz/obusek-telesk ... a-rukojet/

Paralyzér ESP - POWER 200

http://www.highlife.cz/esp-power-200-v1049


19 kvě 2011, 17:56
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Paralyzer je blbost. Obušek musíš umět používat, zvlášť proti sedmi. Kup si pepřák.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 kvě 2011, 17:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
No, proti sedmi nepomůže ani pepřák. Co plynová pistole?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 kvě 2011, 18:20
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
No plynovou pistoli radši ne,spíš vyzkouším to Tornado


19 kvě 2011, 18:56
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Zkuste se kouknout na "kora 11,6 mm Safegom"-energie 15J , takže nesmrtící... :) bylo to jednou ve střeleckem revue. Možná vás to zaujme. dyštak je to vydaní 8/2010 , popř. můžu nascenovat.

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



19 kvě 2011, 20:41
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Plynovou pistoli doma mam, muzu doporucit, v pripade nutnosti treba v noci kdyz jdes nekde v parku to ma dvojity efekt, kdyz vytahnes sprej, tak nic, ale kdyz vytahnes pistoli tak treba nebudes muset ani strilet :)

Paralizer bych moc nebral, obusek uz vubec ne, stim clovek musi umet zachazet stejne jako treba s nozem. Za me bud sprej, nebo pistole.


19 kvě 2011, 20:44
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
Když vytáhneš vykasrovanou pistoli, tak se dost snadno může stát že někdo jinej na tebe vytáhne skutečnou pistoli... plynovka je podle mě naprostá kravina.
Pokud taháš pistoli musíš být připraven střílet... pokoušet se někoho kvérem jen zastrašit je cesta do pekla.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 kvě 2011, 20:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
A co tohle?
Plynovy revolver bruni Cal.6mm


20 kvě 2011, 09:50
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
1. Bruni nebrat, je to shit (teda aspoň jejich pistole)
2. 6mm je dost málo, když už tak aspoň devítku ať je to slyšet
3. Plynovka je v některých situacích fakt sebevražda, lidi pochopte to! Představ si situaci že na tebe někdo třeba před hospodou vytáhne nůž, ty teda vytáhneš plynovku a případně ho střelíš do rypáku... když v tom najednou z poza rohu vyleze útočníkům kámoš (nebo kdokoliv jinej) a uvidí od tvojí hlavně padat k zemi chudáka co se drží za obličej. Pokud tento náhodný chodec u sebe bude mít ostrou bouchačku je dost pravděpodobný že ji proti tobě oprávněně použije - má totiž důvod se domnívat že jsi toho chudák před hospodou zastřelil.
4. Pokud ji fakt chceš, tak teda radši revolver, než pistoli. Plynovkový pistole jsou těžce nespolehlivý.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 kvě 2011, 09:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: Paralizér nebo pepřový sprej
http://www.strelecky-portal.cz/encyklop ... fegom.html

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



20 kvě 2011, 12:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz