Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 čer 2024, 12:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Čínský acog + ESS Land Ops 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 24 srp 2009, 17:52
Příspěvky: 96
Nový příspěvek Čínský acog + ESS Land Ops
Zdravím všechny airsofťáky. Obracím se k Vám s žádostí o radu. Vlastním Acoga od A.C.M, konkrétně tento :

http://www.armymarket.cz/optika-typu-ac ... c-m--d2603

V tom by nebyl žádnej problém, všechno klape, ale! Brýle používám ESS Land Ops:
http://www.militaryrange.com/takticke-v ... ops-zelene

Problém je v tom že při jejich tloušťce, i když mám sklo přimáčknuté přímo na čočce, tak nevidím komplet kříž, čistý průhled. Mohl by mi někdo, kdo nosí podobný brýle poradit jak to dělá? Četl jsem tu na foru,že má někdo brýle ESS NVG profile nebo tak nějak a při pohledu do optiky má mezi brýlemi a čočkou ještě cca 2 cm místa ( to čumím :D ). Říkal jsem si jestli by nepomohla vyvýšená montáž pod acog, pro lepší manipulaci brýlí kolem pažby. Předem díky za rady...

P.S : Pokud mohu požádat, rady typu : Kup si nový brýle slyšet nepotřebuji, Děkuji..


17 bře 2013, 15:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínský acog + ESS Land Ops
Well, přesně z tohohle důvodu vznikly NVG profile žejo, protože s ostatníma brejlema se blbě koukalo do nokťáků a optik.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 bře 2013, 15:25
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 24 srp 2009, 17:52
Příspěvky: 96
Nový příspěvek Re: Čínský acog + ESS Land Ops
Griffon píše:
Well, přesně z tohohle důvodu vznikly NVG profile žejo, protože s ostatníma brejlema se blbě koukalo do nokťáků a optik.


Nuže. To tedy znamená, kdybych měl NVG profile brýle, tak ty tento problém kompletně řeší ? Mimochodem díky za rychlou odpověď


17 bře 2013, 15:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínský acog + ESS Land Ops
Jelikož je to čínskej ACOG, tak těžko říct, do těch se kolikrát blbě kouká i bez brejlí...ale teoreticky jo. Určitě bych to před případnym nákupem zkusil, někoho v okolí s NVGčkama určitě seženeš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 bře 2013, 15:41
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Čínský acog + ESS Land Ops
NVGčka používam pri optike vpohode (vysoká montáž kvôli priemeru) ale aj z nízkou čo som skúšal mi nerobilo problém pri zbraniach typu Remington M700 / M24 , ale aj pri SIG 550 a tam bola dosť nízko teda.
Záleží ale ako ti budú sedieť.

_________________
Strelec bez zbrane :)


17 bře 2013, 16:18
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 24 srp 2009, 17:52
Příspěvky: 96
Nový příspěvek Re: Čínský acog + ESS Land Ops
Tak to zní dobře. Zeptám se tedy asi blbě ještě na jednu věc. Ty NVG profile mají tedy sníženou vzdálenost oka od skla, teda mají menší ten vnitřní prostor brýlí? Dočetl jsem se že mají snižený průzor, takže jsou i nižší na obličeji oproti land opsům? Jelikož se strašně potím, kupoval jsem land opsy, kdy podle recenzí se mlží málo,ale moc pravda to nebyla. Dobrá věc co mi pomohla proti mlžení brýlí bylo tohle : http://www.actionshop.cz/doplnky/13134- ... -mala.html

Tuto masku si zastrčím pod spodek brýlí, takže mi tam cirkuluje vzduch a mlžení se značně omezilo. Myslím,že i to by šlo u těch NVG...


17 bře 2013, 16:48
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Čínský acog + ESS Land Ops
Ja som u nich vytrhal vrchný molitan a ostala mi tam iba sieťovina takže to vetrá , ale ak sa ti poškrabe sklo a zíde ti Anti-fog vrstva tak sa začnú zahmlievať , resp. ak sa spotíš vytvoria sa kvapky na okrajoch , akonáhle ich utrieš iba dosucha tak už to bude zahmlené každú chvíľu ( preto prisebe nosím handričku z Jar -ou a po prvom zahmlení ich o5 pretriem a vytvorím tam novú vrstvu.

ALe plánujem hore namontovať malí ventilátor 20mm 0,5W kedže by to malo pomôcť aspoň trochu hlavne v lete.

Prípadne sa pozri po verzii ESS Turbo Fan .

_________________
Strelec bez zbrane :)


17 bře 2013, 19:20
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz