Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 HOT SPRING III 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 21 pro 2010, 08:45
Příspěvky: 24
Nový příspěvek HOT SPRING III
Tak pánové,
tahle akce se vám moc vydařila. Nechápu, jak můžete naplánovat akci na nedomluveném pozemku. Kvůli vaší neschopnosti jsme naprosto zbytečně najeli v součtu 1100(!) km.

Na žádné vaší další akci s námi nepočítejte.


02 dub 2011, 18:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Dal jsem to do nového tématu, tady asi bude mít hodně lidí co říct.

Já bych se v první řadě rád omluvil za celý organizátorský tým a i sám za sebe, věřte mi, že nás vážně mrzí jak to dopadlo. Než se tu ale rozjedou nějaké dohady, tak bych rád vysvětlil situaci, která tam nastala. Není pravdou, že pozemek nebyl domluvený. Prostor domluvený samozřejmě byl, ačkoli bohužel bez papírového potvrzení (bylo nám řečeno zhruba to, ať si tam akci uděláme, že se o tom ví a není s tím problém, ale ať hlavně nechceme po nikom žádné papíry a razítka), věděla o tom PČR atd. Bohužel, co jsme nevěděli a co nám nikdo neřekl je to, že v daném prostoru je honitba, která byla důvodem toho, že jsme byli vykázáni. Nevěděli jsme to hlavně z toho důvodu, že již dříve v prostoru stejným způsobem probíhaly akce a nikdy nebyl sebemenší problém, nepředpokládali jsme tedy, že by to tentokrát mělo být jinak. Sami si udělejte obrázek o tom, nakolik to byla naše chyba a nakolik jen smůla a shoda blbých náhod. Takže takhle se věci mají, naprosto chápu pokud jste vzteklí, naštvaní a zklamaní...věřte mi, že my jsme také. Také jsme do toho investovali peníze, čas a snahu a kromě toho, že akce na kterou jsme se těšili se nekonala, jsme ještě zklamali spoustu lidí. Pokud na nás po téhle zkušenosti zanevřete, naprosto to chápu, pokud ne, budu jedině rád a budu to brát jako příležitost někdy v budoucnu napravit svoji/naši reputaci.

A teď do nás.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2011, 18:41
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Hele Griffone, byl jsem vážně naštvanej, možná ještě trochu jsem, ale celkem mi to vynahradilo to co potom následovalo -> přesun naší skupiny k vám, společný patroly atd., to byla paráda :) ...tak a mě by zajímalo, kdo tam udělal v noci ten přepad a naťukával nás tam. :D

_________________
IN OMNIA PARATUS


02 dub 2011, 18:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Ouuu to je škoda. Myslivci toje pakáž co rádi všechno zkazej.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 dub 2011, 18:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Rum -> Jojo, ta noc byla nakonec nad očekávání povedená, že nás někdo napadne x hodin po odpískání akce, když budeme přátelsky sedět kolem ohýnku, kecat a hlídkovat kvůli tomu, aby nám nějaká fetka nevybrala auta zatimco budeme spát o barák vedle, jsem fakt nečekal :D Ale myslim, že na to, že jsme byli absolutně nepřipravený, nebojový, při tom prvním nástřelu nás tam bylo funkčních akorát šest a dobrá půlka lidí nebyla použitelná vůbec jsme to zvládli dobře, i když já bych chvílemi lehce dezorientován :D Hlavně klika, že při tom prvním nástřelu nedošlo k žádnýmu úrazu, útočníkům očividně jaksi nedošlo že několik hodin od oficiálního ukončení akce lidi pravděpodobně brejle mít nebudou...chlapi, byl to v principu dobrej nápad, ale proboha máte na mě číslo a já nejsem vůl abych zkazil zábavu a moment překvapení, nebyl by problém kluky nějak nenápadně dohnat k tomu, aby si ty brejle pobrali...tohle bylo vážně blbý, chybělo málo a byl průser.

Monty -> Příště už si to ohlídáme, člověk se bohužel učí hlavně chybama.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2011, 19:01
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2009, 14:09
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Takže, abych taky řekl něco k "akci".
K HS III se moc vyjadřovat nemůžu. Na akci se těšilo hodně lidí, počáteční nálada na americké straně výborná, sešlo se dost lidí a vypadalo to na fajn akci. Dál se vyjadřovat nebudu, prostě to nevyšlo, stalo se, akcí ještě bude hafec.

After party :D - Luxusní akce, díky všem zůčastněným za super párty, poznal jsem nový lidi a pokecal se starýma známýma.

P.S. Proto, že netušim kdo to byl, píšu to tady veřejně. Akce byla ukončená, nikdo už nepočítal s další akcí, ani střelbou, ani přepadem....prostě ničim. Vy kr*téni, co jste tam v noci asi ve 2 nebove 3 ráno po nás začali pálit se zamyslete, ta hlídka tam byla proto, že jsme hlídali proti bezďákům a dalšim pochybným existencím aby nám nešlohli věci když jsme u ohně. Bylo jen kurevský štěstí, že hlídka měla nasazený brýle, jinak z debility střelců mohl bejt pěknej prů*er, protože hlídka dostala spršku kulí i do obličeje. Pokud se zjistí kdo to byl, věřim tomu, že nejen u mě si dotyční připíšou dost významnej vroubek na konto, chápu že jste si připadali Hustodémonsky, když jste přepadli nic netušící amerikánce, ale příště použijte trochu tu kouli co máte položenou na krku a Přemýšlejte, než něco uděláte.

Za mě všechno, škoda že akce nevyšla, ale teď už to nikdo nezmění.
Slipknot Man

_________________
We are the future and we are going to fucking kill you!
-Live-for-Metal-


02 dub 2011, 19:01
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Může mi někdo znalý myslivosti vysvětlit, jak honitba znemožňuje konání airsoftové akce povolené majitelem pozemku? Měl jsem za to, že honebními pozemky je drtivá většina všech pozemků a přesto se tam akce normálně dělají.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


02 dub 2011, 19:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Griffon píše:
Monty -> Příště už si to ohlídáme, člověk se bohužel učí hlavně chybama.

No popravdě mi sme už ikdyž bylo všechno papírově taky narazily na myslivce co podle keců vlastnil pul lesů evropy a otravoval nás celej den. To že sme měly povolení ho nezajímalo. Až dojel majitel pozemku a poslal ho dost hrubě do pr.le tak odešel. Myslivci sou vrahouni a hovada nic víc. škoda že vám to pokazil.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 dub 2011, 19:07
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Když už je teda po akci, bylo by možné zveřejnit oficiální počet lidí, co se měli zúčastnit? Dost mě to zajímá, o kolik desítek můžu nás bylo míň. :D

_________________
IN OMNIA PARATUS


02 dub 2011, 19:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Američanů bylo přihlášených kolem stovky, dorazilo pokud je mi známo kolem stovky, což jsme opravdu nečekali :D Korejců bylo přihlášeno cca 60, kolik jich opravdu dorazilo byste měli vědět vy :wink: Rebelů/PMC pokud je mi známo kolem třiceti, Darken snad upřesní.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2011, 19:18
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Myslivec je nejhorší veřejný nepřítel. Hele a neporušujou tyhle zelený hovada náhodou zákon o zbraních a střelivu? Když tahaj kulovnice neskrytě a nebo maji tyhle dementi nějakou vyjímku. škoda že se pži honu jich vzájemně nepostřílí víc. :lol:


02 dub 2011, 19:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Teda musim říct, že se choval fakt rozumně a dalo se s nim normálně mluvit, což nebejvá zvykem, ale na věci to bohužel nic nezměnilo :cry:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2011, 19:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Griffon píše:
Teda musim říct, že se choval fakt rozumně a dalo se s nim normálně mluvit, což nebejvá zvykem, ale na věci to bohužel nic nezměnilo :cry:


tak to jste narazili na výjimku. To na nás tak hodnej nebyl a to si přizval i PČR a to jsme mělim povolení, a to si ještě pootevřel ledvinku aby byla i vidět pistole co měl ke kulovnici a myslel že se p------m. Půlce z nich by měli ty zbrojáky sebrat. pakáž


02 dub 2011, 19:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
seals píše:
Griffon píše:
Teda musim říct, že se choval fakt rozumně a dalo se s nim normálně mluvit, což nebejvá zvykem, ale na věci to bohužel nic nezměnilo :cry:


pakáž
správně hovada to sou co maj dojem že sežraly všechnu moudrost svěrta.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 dub 2011, 19:31
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
takže za mě osobně řeknu toto. Na tutu akci probihali z naší strany dlouhé přípravy, delší než by asi kdokoliv od této strany očekával.Odřekl sem spoustu lidí, kvůli věku ( pokavad vím tak věkovej prumer rebelu se blížil k 30 rokum, zatímco u amíku co sem viděl by s problémem dosahnul 12 let - což je jen jejich věc ) či jejich skušenostem.
Dá se říct, že sme sebrali dle mého nejlepší teamy z celého západu.Měli přiject posily i z druhého konce republiky, ale nakonec byli odvolány, jelikož sme měli naplánovanej konec v sobotu večer a kvuli jednomu dni to nemelo cenu je em tahat.
Jak sme to meli naplanovany atd:. se nikdy nikdo z vas nedozví a je to jedině dobře.Mohu říct jen že sem slyšel i fámi o tom že akce byla odovolaná kvůli nám - to je zcela jiste blbej for, který podrívá autoritu kluku co jeli za amíky ( a to že je nemám rád ).Říkat že sme vám předběžným koncem ušetřily " hnědé montérky " nebudu, protože nejsem žádná elita, abych tu házel takto silná slova.Nicméně myslím si že by ste se s námi nenudily a přispěly by sme k dobré " zábavě ".
NA ZÁVĚR JEN CHCI PŘIPOMENOUT ŽE PRO REBELY NEPLATILY ŽÁDNÁ PRAVIDLA A Z TOHO SI ODVODTE POCTY,SCENAŘ ATD:. :twisted:

PS: k ukončení akce sem klukum rek svuj nazor a kluci at reknete cokoliv budu na vas nasranej to rikam na rovinu, nicmene zadnou nevrazivost k vam nechovam a predpokladam ze me to za apr tejdnu prejde a bude zase vse pri starem, ale na dalsi akci vami dirigovanou - jestli mi lidi pojedou to vam nepovim a bejt vama bych v to nedoufal.
Pro kluky americky co sme potkavali v okoli stříbra když se v noci tahali z tou bagazi - kluci bylo mi vas lito, možná je největší čas zapřemejšlet se vysrat na armádu a přejít do soukromýho sektoru-my si totiž prdele vozíme, spíme v bavlnce a pícháme samý d**ky, takže pamatujte PMC lepší naž USArmy :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


02 dub 2011, 19:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Jarmil píše:
Může mi někdo znalý myslivosti vysvětlit, jak honitba znemožňuje konání airsoftové akce povolené majitelem pozemku? Měl jsem za to, že honebními pozemky je drtivá většina všech pozemků a přesto se tam akce normálně dělají.

Záleží na tom, co za magora má honitbu .. S někým není problém se domluvit a naopak někoho nepřesvědčíš ani sudem whisky .. Většinou dělají problémy, když zvěř vyvádí mladý .. To většinou nechtěj nic povolit a vlak tudy prostě nejede .. Další věc je ta, že někteří nepovolí už jenom z principu. Přeci se jim po revíru nebudou producírovat rádoby vojáčci a plašit zvěř a '' dělat bordel ''. Jak trochu znam ty zdejší nimrody, hádal bych to, že selhala komunikace mezi nimi o této akci, tj. jeden schválil a druhej nevěděl a vyhnal vás .. Bohužel to je zdejší regionální tradicí, že s vámi chtějí všichni akorát tak vyjebat, hovoří drsnou řečí a dělají ze sebe husťáky :?

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


02 dub 2011, 19:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Tady se dá napsat je to, že akce byla rozjetá ned míru perfektně ze strany PMC, naše lsti ohledně PMC nám sežralo jak velení Korejců tim, že sme s nima na noc uzavřeli mír tak i US což jsme nečekali.Takže PMC byla vlastně jednotka která mohla kdykoliv na kohokoliv ze zálohy zaůtočit, pač byli dohodnutý i mírová hesla, což mě překvapilo hlavně ze strany US. Když jsem přijel z mírového jednání na straně Koreje a Dárken z jednání ze strany US (bylo to tak udělané schválně pro to, aby tým GSAS byl utajen že jede za stranu PMC tak aby US nic nevěděli) a oba řekli ty vole mi máme i hesla k tomu, aby se nestřílelo když se navzájem potkáme s US a korejcema, věřili jsme, že tahle akce je naše a naše by i byla :lol: :lol: :lol: chlámali jsme se tam jak blbci dobrejch 10 minut společně s dalšíma lidma co podporovali stranu PMC :lol: :lol: :lol: Bohužel potom se to zvrtlo v konec :roll: :( :roll: což nás vzhledem k tak dobře rozjeté akci velmi zklamalo.Ovšem snažili jsme se i z tak zničené akce vydřít maximum a vzhledem k tomu, že se strana PMC sestavovala většinou ze členů Západočeské aliance(GSAS,SOG-Sušice,102.pjd,PMC-Dárken) tak se přejelo na nedaleký prostor cca 3km od dění HS3, který ovládala 102.pjd ,kde se rozvynul tábor, dalo pár litrů alkoholu :twisted: :lol: :twisted: a dnes se udělal alianční trénink.
Pro schrnutí:
Je velká škoda, že HS3 nevyšel a organizátoři by se měli z této hrubé chyby opravdu poučit, to však neznamená ,že se s nima aspoň za tým GSAS přestaneme bavit, či jinak na ně házet špínu. Chybu udělá každej, jde o to ,aby se ty chyby neopakovali v budoucnu :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


02 dub 2011, 20:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Wrtak: Šlo mi o to, jestli nás má vůbec co vykazovat ze soukromýho lesa, když jsme měli svolení vlastníka. My jsme na sobotu zůstávali a po lese se asi na třech místech kácely stromy, potkali jsme Avii trajdající přes les a nějáký maníci se tam proháněli na čtyřkolce vydávající neskutečněj kravál, tak jakýpa plašení zvěře.

Celkem chápu, že nikdo nestojí o problémy, tak se to holt odpískalo. Ale tak trochu mě sere, že se to stalo způsobem, že si přijde nějakej týpek, kterýmu tam nepatří ani hovno a pošle dvě stovky lidí domů. Kde je pak nějáká záruka, že se to nestane příště nebo na jakýkoliv jiný akci. Co kdyby sme za to normálně platili majiteli nájem a vybíralo se vstupný?

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


02 dub 2011, 20:10
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 20:48
Příspěvky: 55
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Takže nejdříve k akci :
To že se posere nějak prosotor se stává, stávalo a bude stávat. Stalo se to už i na větších akcích a prostět to tak je. Samozřejmě, tento průser jako vždy padá na hlavy organizátorů.

Záložní oficiální plán se nekonal, neboť tam dost lidí bylo vlakem.

Co mě osobně ale naštvalo bylo, že sme se domluvili parta lidí že si pujdeme zakempovat k barákům a samozřejmě posilníme alkoholem a druhý den si do sebe trochu zastřílíme. Pak si někdo vymyslel (kolem 12té),že budeme dělat hlídky aspoň pro zábavu. Řikal sem si že je to zbytečný... a ted sem za to rád, protože jiank by sme určitě měli slzák v baráku kde sme spali a ne v baráku pod náma, jak nám předvedli později.

Útočníci si asi mysleli kdo ví jak nejsou spešl, že se dostali až takhle blízko základny a nikdo si jich nevšiml. Pak je odhalila připitá hlídka, která si to šněrovala po silnici a oni jí vykropili. Po další přestřelce letěl slzák do vedlejší budovy (kdyby přilítl do té, kde spala většina připitejch ve spacácích, tak by tam zdechli než by se vhrabali a mohl bejt řádnej průser) (Od dotyčnejch je to dost nezodpovědný. Když už chchtěj někomu bez domluvi přiject na akci s přihlašováním, tak si zajistim alespoň nějkaý informace. Mylsim, že to byli lidi mimo akci, protože ostatní věděli, kam jdeme a věděli, že jdeme kempovat a určitě by nebyli tak blbý, aby udělali takovejdle přepad.

Druhej den všichni utahaný, nasraný, takže sme se zbalili a odejli již ráno.

_________________
We are from SPARTA ! We are SPARTA ! MOLON LABE !


Naposledy upravil Ženda dne 02 dub 2011, 20:55, celkově upraveno 1



02 dub 2011, 20:13
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
4 Jarmil: Drtivá většina lesů v okolí i v ně bývalého vojenského tankodromu (prostor akce) spadá pod Lesy ČR a od nich si tyto pozemky pronajímají myslivecké spolky. Nájem je většinou na 10 let a po tuto dobu jsou vlastníci (ikdyž nemají všechna práva) tyto spolky. Svolení vlastníka jest svolení předsedy spolku nebo sdružení. Mam za to, že když jsem se o tohle taky zajímal, bylo mi řečeno, že povolení muže vydat předseda po domluvě s ostatními členy (musí jich být většina). Tady se právě domnívám, že byl osloven pouze jakýsi člen, který toto ústně povolil, ovšem tuto informaci neavizoval dál ostatním, takže se o ní moc nevědělo. Zde vidím zásadní chybu, kord v týhle době. Mít všechno na papíře. Ústně vám povolí všichni všechno, ale když je průser, tak zatloukají a vina padne na vás

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


02 dub 2011, 20:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Darkene ať jsi nasranej jak chceš, tak tu rejpačku o věkovym průměru sis mohl odpustit, oba víme že je to blbost. Počet lidí pod 18 nepřesáhnul deset kusů, pod 15 tam nebyl samozřejmě nikdo. Škoda že už můžeme jenom teoretizovat co by kdyby, já myslim, že byste se ještě bejvali divili pánové :twisted:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2011, 20:33
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Verte ze se stavaji i horsi veci nez je nepovedena akci , bych vam mohl vypravet a rict ze to byl zas...e nepovedenej 1. april alespon pro me...... :( :( :( .......vcera se pokazilo co se mohlo....a verte muze byt hur ja to včera večer zažil....


02 dub 2011, 21:06
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Griffon píše:
Darkene ať jsi nasranej jak chceš, tak tu rejpačku o věkovym průměru sis mohl odpustit, oba víme že je to blbost. Počet lidí pod 18 nepřesáhnul deset kusů, pod 15 tam nebyl samozřejmě nikdo. Škoda že už můžeme jenom teoretizovat co by kdyby, já myslim, že byste se ještě bejvali divili pánové :twisted:


byla to narážka na tvý bodyguardy a to co sme tam viděli vypadalo fakt, na hoodně mlady vojáčky.Ale uznávám moch sem si to odpustit takže sorry pánové jestli se vás to dotklo byla to spíše vtipně mířená narážka na některé...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


02 dub 2011, 21:26
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
už jsem taky doma...

... aprílovej žertík to byl trochu drsnější no..... :lol:

ale následnej menší all marine se celkem dosti povedl, takže já nasranej nejsem :wink:

_________________
Johny Perez


02 dub 2011, 21:33
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
no co napsat.... v korejském táboře bylo pár lidí dost nakrklých (fajn já taky) ....ted s odstupem více jak 24 hodin už to beru s nadhledem byt sem si celý dneštní slunný den říkal jak to mohlo bejt super....bohužel jsem byl vázán odvozem na jednoho z "amíků" takže jsem se následné chlastačky nezůčastnil
jinak koukám noční návštevy "nezvaných hostů" se slzným plynem jsou ve stříbře tradicí (viz blackman)

no snad někdy v příště

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


02 dub 2011, 21:53
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
Ženda: To souhlasím, kdyby alespoň o nich někdo věděl, ale oni to pošlou na patrolu a na základnu, kde skoro nikdo neměl brejle, protože byl zákaz střílení.
Kdyby se alespoň přiznali...(mám 2 kandidáty, ale těžko někoho nařknout, když to nevíme na 100% (Darkene, neboj, tebe ne :D ))

_________________
IN OMNIA PARATUS


02 dub 2011, 21:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
takže se hold taky vyjádřím...za mě a mé kluky z HPK musim říct že akce byla ze strany US velmi dobře rozjetá SF byli pripraveni a nabroušeni do boje boužel stalo se jak se stalo samozdřejmě že sme byli nasraný přeci jenom sme to tk meli dost daleko a něco to stálo ale popravdě nestalos enam tohle poprví...i tak jsme potom jeli k ,,nám" s gummy beasr a tymem storm a stravili peknej softovej víkend

ohledne honitby je doba hájení zvěře prot se dělali takové caviky a ano panove správce honitby měl právo nás vyhodit timto bych asi uzavrel debatu o tom jestli byl nebo nebyl v právu stejně už to nevrátíme...

docela me při domlouvání sklamal darken větou ,,při pohledu na multikrémy se mi zatíná ruka v pěst radši pojedu" ale nic :D :D

každopádně griffe zas někdy na akci určite se ještě dohodnem nás postoj k organizátorům jako k osobám samotným se nemění

lejk
HPK

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


02 dub 2011, 22:24
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
MC nesnáším z jistýho důvodu kterej je tady v zapoadnich cechach dost znamej, tak si to neber osobne :wink:
JINAK PANOVE JESTE NEKOHO USLIŠÍM ŘÍKAT ŽE SME TO BYLI MI TEN NOČNÍ PŘEPAD A VYŘÍDÍM SI TO SN ÍM OSOBNĚ A NEJEN JÁ ALE CELA ALIANCE.MAME I FOTKY ZE SME U POHNE CCA.7KM OD VAS TAKŽE BRZDĚTE NEBOMĚ FAKT NASERETE :!: :evil:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


02 dub 2011, 23:42
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
jirihoffman píše:
docela me při domlouvání sklamal darken větou ,,při pohledu na multikrémy se mi zatíná ruka v pěst radši pojedu" ale nic


Z toho si nic nedělej on to mistr Darken musí ventilovat přes ty mladší střelce, protože ač je západ čech hodně malej tak my dospělý ho nějak nemůžem potkat, ač by si to někteří hodně přáli.
PS:Darkene slyšel sem, že tvá dítka mají problem s pitím Camelbaku, tak přátelská rada.Nekupujte Číny a budou mít i otvor na pití :lol:

Tak brzi naviděnou :wink:


03 dub 2011, 08:48
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: HOT SPRING III
for darken: jo je mi ten duvod znamej a velmi dobře...mam stejnej nazor na ,,ten důvod" ale to jeste nezanmena ze ten kdo ma MC je zmrd ;-)

pepe: ja si z toho nic nedelam beru to s humorem :D ale zas brzdete at se to tady zbytecne nehada kdo ma problem vetsiho razu reste to osobne a ne zas valka na netu

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


03 dub 2011, 09:00
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz