Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:34




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 výcvik 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 06 bře 2009, 14:52
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: výcvik
Radar_PiBtl144 píše:
Váňa píše:
Pokud máš něco proti Zdeňkovi a Radkovi=BSK tak dojeď si zahrát za náma na kasárna.


A) Nemám nic proti Z&R, ale proti jejich Výcvikovému manuálu.

B) Zahrát? Co prosím?

Váňa píše:
Když si tak chytrý,tak mi jen tak pro zajímavost řekni kokrétně jaká informace v manuálu se ti zdá špatná nebo lživá ?


Nemám pocit, že bych Ti cokoli musel vysvětlovat. Jde o můj názor, jenž nezměním stejně, jako Ty nezměníš ten svůj.

Aby bylo jasno - nikoho zde nenapadám, pouze vyjadřuji svůj názor na onen slavný manuál. Jestli se Ti to nelíbí, Tvoje smůla.

@ Griff: Pokud někde vyhrabu ten svůj výtisk, rád Ti ho zašlu ;) Až ho najdu, dám vědět. Myslím, že zrovna Ty můj názor potvrdíš.




Dobře,já tvůj názor beru,můžeš si samozdřejmě myslet co chceš,nic mi vysvětlovat nemusííš.Na nic se tě už ptát nebudu.Chtěl bych se tě ale ještě jednou zeptat na otázku na kterou jsem se tě ptal předtím,pokud nechceš tak samozdřejmě odpovídat nemusíš.Proč si odsoudil manuál,a nazval si ho že je dobrý leda tak na wc ? Co se ti na něm zdá špatné ? zajíma mě to jenom ze zvědavosti.


21 říj 2009, 17:43
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2009, 18:02
Příspěvky: 30
Bydliště: Tábor
Nový příspěvek Re: výcvik
Byl jsem upozorněn Radarem na "zajímavě se vyvíjející debatu" v tomto tématu... Měl bych k tomu pár slov...

Příručka vojáka AČR... Možná má hezkou obálku, ale z praktických a potřebných informací se nic pořádného nedozvíte. Jediné co je jakžtakž zpracované na rádoby úrovni je zdravotní a ženijní (pouze zákopy), OPZHN a střelecká je pro zasmání, stejně jako ostatní kapitoly...
(Mimochodem jiné než III. vydání jsou k smíchu celé)

Airsoftový manuál bojovníka nebo jak se to jmenuje :) ... Věřím, že duo Z&R si na vlastní kůži dost zažili, ale většina uvedených praktik se už nepoužívá, či se používá jinak než je uvedeno. Co jsem tak rychlým okem kouknul u Radara, tak je právě dost věcí zavádějích. (okem vojáka) Co si vzpomínám, tak k světu ale vypadala topo.

Co se týče materiálů které k něčemu jsou... V CZ není nic dobrého napsáno. A ono stejně - všechno je potřeba nadrillovat, takže je nejlepší sehnat si někoho prověřeného a zkušeného, nechat se vést a drillovat...

_________________
"Největší zabiják fair-play je anonymita," Josh, GSG.com


21 říj 2009, 18:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: výcvik
no tak nevím, jestli bych si ho měl koupit, jaktady povídáte, tak se mi animoc nechce, ale kdyby jste ho tu někdo měl, rád se podívám co v něm je, protože jinak to nemá cenu kupovat, když z toho nic mít nebudu :?

_________________
IN OMNIA PARATUS


21 říj 2009, 18:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2009, 18:02
Příspěvky: 30
Bydliště: Tábor
Nový příspěvek Re: výcvik
Pro airsoft dobré, pokud vám jde jen o střílení, proč ne... Pokud chcete něco víc, není to nejvhodnější, toť můj názor. Proč viz předchozí příspěvek.

_________________
"Největší zabiják fair-play je anonymita," Josh, GSG.com


21 říj 2009, 18:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 06 bře 2009, 14:52
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: výcvik
tomasrom píše:
no tak nevím, jestli bych si ho měl koupit, jaktady povídáte, tak se mi animoc nechce, ale kdyby jste ho tu někdo měl, rád se podívám co v něm je, protože jinak to nemá cenu kupovat, když z toho nic mít nebudu :?


Rozhodni se podle sebe,ale já říkám že ti manuál určitě pomůže.Najdeš tam různé věci od fyzické přípravy,maskování,manevrů,třeba i odhad vzdálenosti,ruční signály,prostě strašně moc..Je to ale teprv 1.díl,a bude jich víc,toto je jenom úplný základ,ale podle mě jsou tam hodně užitečné věci.Samozdřejmě nikdo neříka že tyto techniky jsou jediné,ani že jsou nejmodernější.Každý má na to samozdřejmě jiný názor a nikomu ho neberu.Ale jak sám řekl Denny PiBtl144 podle něho není žádný český manuál dobrý,takže si udělej obrázek sám.


22 říj 2009, 14:02
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: výcvik
no asi si ho koupím :D

_________________
IN OMNIA PARATUS


22 říj 2009, 15:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 26 dub 2009, 11:26
Příspěvky: 98
Nový příspěvek Re: výcvik
Airsoftový manual sem viděl a žadna sláva...

_________________
One shot, one hit.


22 říj 2009, 17:53
Profil
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: výcvik
nic co by průměrně inteligentní jedinec věku základní školy s průměrnou znalostí angličtiny nenašel gratis na netu v podobě par vycvikovejch manuálů,pár stránek přežití ze skautský/SAS příručky a nazdar..

_________________
Low Speed High Drag Clown


11 lis 2009, 11:14
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: výcvik
Hlavně nebejt línej, nechtít aby všechno bylo na pozlaceném tácku, na warforu anebo na různé torrenty jsou tyto manuály, strejda Google to jistí, neumím po anglicku, strejda google má mocný nástroj nazvaný translate, je to hrozně přeložený ale dá se tomu rozumět, popřípadně nějaký slovníky apod. Taky pochopit,že ty manuály nejsou přizpůsobeny na airsoft ani na víkendové válečníky, takže používat mozek a přizpůsobit se .... a také že přečíst manuály a zapamatovat si to není důležité ale důležitý je pořádnej drill, drill a ještě jednou drill

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


11 lis 2009, 12:04
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: výcvik
OT: Zdar Ebolovníku :) Koukám, že taky nemůžeš chybět na žádným fóru :) Už Ti chybí snad jen to naše severočeské...

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


11 lis 2009, 12:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 29 říj 2009, 01:15
Příspěvky: 11
Bydliště: Astan jako všichni husťáci
Nový příspěvek Re: výcvik
já tu ocumuju uz docela dlouhou dobu :) ..a neboj se nic, brzy pole érsoftovejch portálů vyklidim,protože můj pohár trpělivosti co se demence dotazů týče,už začíná pomalu přetýkat,a asi se začnu realizovat na nečem smysluplnějšim..

_________________
Low Speed High Drag Clown


11 lis 2009, 12:22
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: výcvik
Good for you :) U mně tenhle problém naštěstí řeší GSG... Ale i tady je pár (cca tři :) lidí, kvůli kterým sem rád zajdu.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


11 lis 2009, 21:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 bře 2010, 10:39
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: výcvik
SPECIAL AIRSOFT COURSE

Nabízíme výcvik airsoftových týmů
Boj v zastavěných oblastech,CQB, přežití, musado, taktika družstva,stmelení,průzkum.
vše pod dohledem vojáků AČR sloužících u 4.brigady rychlého nasazení

Chcete patřit k nejlepším týmům světa? Tak neváhejte a přijdte k nám.
Více info na I.S.A.T@seznam.cz


13 bře 2010, 10:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: výcvik
ISAT: Bylo by prosím tě více info?
Např.: V jakém okolí působíte apod.
Díky

_________________
IN OMNIA PARATUS


13 bře 2010, 10:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: výcvik
Bohužel se musím připojit k Radarovy. Ten manuál je opravdu velice špatnej. Řek bych že dost nešťastně napsanej. Ti co to napsal možná zkušení sou ale to co napsaly převrtaly na érsoft a tím to vpodstatě zlikvidovaly.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 bře 2010, 17:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz