Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Upgrade mechabox + vzduchotechnika, kola 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 04 zář 2017, 17:35
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Upgrade mechabox + vzduchotechnika, kola
Zdravím,
plánuji momentálně uograde m4 cqb dboys. Vyměnil bych komplet mechabox, samozřejmě ne ihned vše ale postupně.
Chtěl bych se tedy zeptat, v pripade upgradu pruziny na m130 atd, vyplati se koupit nyni bore up set, ci zatim klasickou vzduchotechniku? Upgradovat budu postupne cca pul roku,tudiz hned s vzduchotechnikou nekoupím m140.
Samozřejmě mam mechabox v2. Jak je to s vydrží CNC mechaboxu, popripade jaky doporucujete, idealne s rychlovymenou pruziny?
Nasel jsem například tento: https://www.airsoft-online.cz/verze-2/c ... YMEALw_wcB
Co se tyce ozubenych kol, jak mam urcit idealni pomer? Dle zubu pistu?
Se zbytkem si poradím, mosfet beru jefftron, motor asi aimtop, trysku bych vzal airsoft pro. Uvazuji take o novém hopupu, doporucen mi byl prowin.
Děkuji za pomoc.

Edit: popřípadě zda byste neměli nějaký levnější a stejně účinný. 2500 je docela dost, tudiz bych ocekaval velkou kvalitu.
Má cenu kupovat dělený mechabox? https://www.retroarms.cz/cnc-mechabox/c ... box-v2-qsc


14 srp 2019, 07:24
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 srp 2019, 15:32
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Upgrade mechabox + vzduchotechnika, kola
Čau
Nemůžu moc radit , ale můžu ti říct jak jsem to udělal já třeba ti to pomůže .
1,Kopil jsme AUG A2 od APS 3700,- po pár akcích jsme tam hodil 130 noname brko a 6,02 noname hlaveň střílelo to 115 m/s s nahopovanejma 0,20 . na to jsme odehrál cca 40 000 kulí . Pak jsem se rozhodl pro ubgrade zvolil jsme ty
nejlevnější cestu , SHS . koupil jsme hlavu válce ze širokou dopadovou gumou plastový odlehčený píst bez jednoho zubu(železne) hliníkovou hlavu pístu s co největšíma dírama, trysku pokud možno kup s 2 O-kroužky, ne kvůli těsnosti ale aby ta tryska jakoby držela líp směr . a ozubená kola 200:100 od shs +mosfet . A dal jsme tam 140 brko ASpro . Vysledek byl na původní 130 brku 130 m/s s 0,20 ze 140 brkem 150 m/s s 0,20. hraju s 0,32 115 m/s 11 RPS co že je málo baterku mám 9,6 rok a pul starou a je tam ten základní motor . Na 60 m tím trefím 8z10 do A4 zatím vystřeleno cca 7 000 kulí bez problému .cena ubgradu je 2500,- když nepočítám hlaveň.


16 srp 2019, 16:19
Profil
Četař
Četař

Registrován: 04 zář 2017, 17:35
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade mechabox + vzduchotechnika, kola
Děkuji za odpověď. Raději bych tam nahazel airsoftpro věci, co jsem četl, jsou na tom lépe než shska. S vyssi cenou pocitam. Ozubena kola hodim 200:100, mosfet jefftron. V dalsi fazi koupim lipolky a nejspise motor.
1. Faze hlaven + vzduch + hopup gumka - cca 1800.
2. Faze mosfet, lipol, motor - 2000
3. Faze kola, pist - 800
4.faze mechabox, pruzina, vymena zbytku zakladnich dilu (plastovy prerusovac strelby atd) 3000
Hopup komoru mam od shs, uvazuji nad vymenou za prowin, ale to uz je posledni uograde


22 srp 2019, 09:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz