Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Je možné upgradovat manuální brokovnici na sniperku ? 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 črc 2017, 07:07
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Je možné upgradovat manuální brokovnici na sniperku ?
Zdravím,
vím už podle názvu to může znít jako špatný nápad, ale když jsem si projížděl internet, našel jsem nějaké zmínky o brokovnicích se třemi hlavněmi upgradovaných na sniperku. Nové hlavně, třeba i delší když se přidá tlumič, samozřejmě o dost silnější pružina a kdo ví, co ještě. Nemáte s tím někdo zkušenosti nebo nevíte, zda by to vůbec bylo možné udělat ? A pokud ano bylo by to pohodlné, a šlo by to s né otřesnou obtíží natáhnout ? A jaká by nakonec byla asi přesnost ?
Tady sem našel teda normální sniperku, ale princip to má stejný.
https://www.youtube.com/watch?v=YRmRZAwYy2A

Předem díky za jakkékoliv odpovědi.


02 bře 2018, 18:07
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Je možné upgradovat manuální brokovnici na sniperku ?
vnitřky manualnich brokovnic maj z plastu snad všechno krom pružiny a hlavní, tam upgrade na dostřel prostě realny neni. Neutahne to spouštovy mechanismus, pist, prostě nic z těch dílů neni dělany na zátěž, nehledě na to, že náhradní díly se na to shaněj stylem, že bud koupíš jinou rozpadlou, nebo novou. Navic tyhle brokovnice maj z 90% fixni hopup takže ti to vic jak těch 0,25g neutahne. Viděl jsem borce co si udělali konverzi na hpa, jestli chceš mít brokovnici s dostřelem tak se podivej na tokyo marui konverzi do HPA pro M870, kde to celkem realny je.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


03 bře 2018, 08:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz