Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 03 črc 2024, 11:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 913 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Další
 Upgrade pro M4 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Dal bych set kol s pístem AT, maj ho na ASPro asi za litr, je mi to sympatičtější než SHS kola. Mecháč bych neřešil, pokud budeš kupovat nějakej GP/CA vnějšek, tak se dá předpokládat, že k tomu dostaneš i mecháč a bude stačit, samozřejmě v kombinaci s Mblockem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 říj 2012, 17:21
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2011, 16:40
Příspěvky: 62
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Griffon píše:
Dal bych set kol s pístem AT, maj ho na ASPro asi za litr, je mi to sympatičtější než SHS kola. Mecháč bych neřešil, pokud budeš kupovat nějakej GP/CA vnějšek, tak se dá předpokládat, že k tomu dostaneš i mecháč a bude stačit, samozřejmě v kombinaci s Mblockem.


Na SHS kola jsem slyšel zatím celkem dobrý ohlasy a v kombinaci s AT pístem to vyjde docela levněji než set od AT, ale ještě popřemýšlím.

_________________
Aim with the hand, shoot with the mind.


05 říj 2012, 17:25
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Zdravím, vlastním tuto zbran http://www.armymarket.cz/ch-colt-m4-cqb ... r103-d3270. Mám jí kolem 6 měsíců a nějak mi to nehopovalo nic. Moc jsem to neřešil, ale ted jsem začel jezdit na akce apod. a tak mě to docela vytáčí. Rozebral jsem si to, tak jsem si koupil ložiska od SHS za 120kč. Snažil jsem se to pokoumat, tak mi pak dokonce i kulička hopovala, ale po tak 500 výstřelech mi to začlo blbnout. Každá 3 kulička mi začla lítat jiným směrem a jinou vzdáleností. Bylo mi doporučeno, abych si tam ted koupil tuto komoru http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2238 . A pak někdy časem koupil toto http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1034 a že od toho bude klid a zbran bude šlapat. Co myslíte? Jinak ve zbrani mám koupený mosfet, kabeláž a ty ložiska. Ještě jsem přemýšlel o této hlavni jestli by tomu pomohla http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2157 že bych přebytek délky hlavně schoval do tlumiče, kdyby se tak dalo, a nebo koupil tuto http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=759 . Co si o tom teda myslíte? Děkuji moc za pomoc a Váš čas. Hezký zbytek dne a softu zdar.

EDIT: Pokud máte jiný nápad jak mé zbrani pomoct tak řeknite, budu jedině rád. Chtěl bych do budoucnosti upgrade na 150M, a jestli se to vyplati vyměnit apod. Díky moc ještě jednou. :)


09 říj 2012, 20:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Komora s hlavní je dobrej nápad, ale vzhledem k tomu, že kvér je atypickej si nejsem jistej, že to půjde vyměnit. Na komplet novej mecháč zapomeň, do zbraně ho nenacpeš bez pořádných úprav, to za to nestojí, radši koupit novej kvér.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 říj 2012, 20:40
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Aha. To si mě moc nepotěšil. :/ To znamená, že z pohledu tvý strany, by si tu gunu zahodil a koupil něco pořádnějšího a to když tak potunil?.. A jestli teda jo. Vím, je tu toho mraky o tom, ale co by mi vydrželo a dalo se kvalitně upgradovat?.. Dříve jsem sniperoval. Ale vzhledem k tomu, jak se lidé na akcích chovají, kolikrát jak největší parchanti. Tak chci mít i pořádný AEG a když budou zlobit, abych je ponaučil.... ]:-)


09 říj 2012, 20:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Jo nejlepe prodat, opravil bych hopovani tak, ze das vetsi valecek pod regulaci, viz navod:
http://www.airsoftchrudim.cz/recenze/m4_komora_2.html

kazdopadne to ze jsi tam dal kovova loziska a novou kabelaz spinanou mosfetem je jen dobre, to jsou ty nejslabsi casti zbrane ale vic upgradu s tim neudelas, protoze mechabox je atyp a jen tak tam standart nedas

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


09 říj 2012, 20:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
jo APS na takovou pruzinu nelze kloudne upgradovat. pokud by jsi se chtel drzet M4 zbrani, jak bych osobne sel do aimtop nebo lepe GP ci CA, ale to bude casove i financne narocnejsi, ale vysledek lepsi

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


09 říj 2012, 20:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Asi to udělám tak, že si s touhle na prd zbraní ještě chvilku času potrpím a až odejde, tak pořídím něco pořádnýho, přeci jenom nejsem tak bohatý, abych si klidně jen tak koupil další zbran. Přemýšlím, jestli má tedy vůbec smysl kupovat tu hop up komoru. Promyslím to.. Jinak díky moc za pomoc. :)

EDIT: Mám doma SVD manuál 213m/s full upgrade. Jenže ted jak jsem začal jezdit na ty akci apod. tak ti lidé jsou tak vychcaní, že sniper tam nemá smysl. Nepřiznávají, pak ti pošlou dávku do obličije. Ale přiznám se, že ikdyž se mi někdo nepřizná a jde blíž tak mu to pak pošlu na bolavé místo, však si to zaslouží. V sobotu jsem byl na akci a frajer byl ode mě 3 metry a tak jsem se 4x zeptal jestli má, protože domluva byla, že se na 10metrů nestřílí. Tak dělal, že neslyší, pak si mě všimnul ale než vystřelil, dostal to a smutně odpajdal, hezky si zaječel, dobře mu tak, má se přiznat hned a né čekat jak zmetek. Ale to je zas mimo. ;)


09 říj 2012, 21:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Na komoru bych se vybodnul, vyřešil bych, aby to hopovalo s touhle, maximálně koupil novou gumku (ale opět nevim, jestli tam neni nějakej atyp, to ti snad poradí někdo jinej) a běhal s tim, dokud to půjde, rozhodně do toho neinvestoval zbytečný prachy. Nebo prodat, no.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 říj 2012, 21:06
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Kdyz by jsi menil komoru, musis menit i trysku protoze ta je atyp, jaka gumicka je v zakladu uz nevim, to nehopovani muze mit za vinu i maly pritlacny valecek

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


09 říj 2012, 21:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Mě to hopuje, ale jde o to, že pak třeba po 300 výstřelech to začne střílet šalamounsky, každá kule letí jiným směrem a jinou vzdáleností. Pak to rozeberu a složím a zas na těch 300-600 výstřelů poho a pak zas.


09 říj 2012, 21:15
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 494
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Pokud dáš lepší přítlačný váleček tak ti to bude hopovat dobře, hlaveň nech základní, jsou tam již v základu překvapivě velice dobré hlavně (6,04mm)!

_________________
Kdo se bojí nesmí do lesa!


09 říj 2012, 21:29
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Koupil jsem tu černou guarder gumu s válečkem a když to nainstaluji podle toho návodu od Davena, tak i na nejmenší hop up se to stejně dusí a nevystřelí to. Nevíte co s tím?


11 říj 2012, 16:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Co používáš za munici?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 říj 2012, 16:30
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
guarder 0,23g


11 říj 2012, 16:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
hop-up bobenak nejde vevnitr hlavne videt? pokud ano, tak nemas prilis uzke hrdlo hop-up gumicky nebo se ti nesroluje hop-up gumicka?

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 říj 2012, 16:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Takže. Koupil jsem si guarder černou gumku z AP za 150kč. Radost, že to bude fungovat. Potom co jsem to nainstaloval podle návodu od Davena, se to při prvním výstřelu udusilo, takže jsem to znova rozebral zkusil dát menší bobánek a zase. Tak jsem pak zkusil dát ještě měnší, ale to už když jsem vyndal hop up gumu z komory, tak byla do půlky roztrhlá. Tak mě to nasralo, že jsem jen tak vypustil 150kč. Vzal jsem tu gumičku co tam byla od začátku zbraně, dal jsem tam ten bobánek od guarderu co byl k té gumičce a šlape parádně zatím, až v sobotu poznám, jestli bude šlapat i dýl v pohodě. :)


11 říj 2012, 16:44
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Tak fakt už nevím. Po chvilce střílení krása. Pak přijdu domů a koukám, že jsem zapomněl před komoru ten centrovací kroužek a že jsem to neomotal teflonovou páskou hlaven. Tak jsem to udělal a musel jsem dát hop na max, ale i tak to není ono. Lehce se to zvedne, ale chtělo by to aspon o trošku víc. Je možný, že díky tý teflonový pásce se mi to na tolik utěsnilo, že se zvýšil výkon a můj hop up bobánek to nezvedne výš? Když jsem tam teflonovou pásku a ten centrovací kroužek neměl. Měl jsem to kolečko na hopu tak na 3/4 a střílelo to krásně, ted jak to tam mám tak to mám na 4/4 a střílí to, no, jak říkám, mohlo by to hopnout víc. Fakt NEJRADSI tu zbran zahodit a srát na to. Nebýt na těch akcích takový parchanti, tak to vůbec neřeším, ale toto..

EDIT: Ještě mě napadlo, že by mi ta teflonová páska dá se říct trochu přizvedla hop up gumičku a tím pádem by musel bobánek víc tlačit, aby se kulička zvedla.


11 říj 2012, 17:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
to vrat do stavu, jak to predtim dobre strilelo, ten krouzek tam nemusi byt, zvlast, kdyz to s tim lepe strili

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 říj 2012, 17:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 21 srp 2011, 14:54
Příspěvky: 68
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Zdravim chlapi, mam otazku tykajici se spise brka: premyslim ze do kveru narvu 150, ale co mi tak kluci rikali, tak pry aimtom brko 150 se spise blizi ve srvonani s gd a shs 160. Cili ptam se jestli by nasledujici sestava utahla to brko 150 od aimtopu: cnc mech, zatezova kola ca, motor superzatezovy shs, vzduch guru. díky


14 říj 2012, 20:17
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Jestli tam bude celokovák píst a kabeláž s mosfetem + dobrá baterka tak by to podle mě mělo utáhnout v pohodě.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


14 říj 2012, 20:21
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 21 srp 2011, 14:54
Příspěvky: 68
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Zdravim, chtel bych se poradit. Mam vzduchotechniku NBU Systema pro M4 a chtel bych si do zbrane dat delku hlavne 300mm. Zajima me zda-li bude mit zbran stejne vykony (ustovou rychlost), jako pri pouziti hlavne 363mm. V nejake recenzi jsem cetl, ze pry je doporuceno nbu systemu pouzivat az u hlavni delek 350mm +. Díky, Nowys.


20 říj 2012, 11:11
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
TeslaMa píše:
Pokud dáš lepší přítlačný váleček tak ti to bude hopovat dobře, hlaveň nech základní, jsou tam již v základu překvapivě velice dobré hlavně (6,04mm)!



Které mají na ho*no výřez pro gumičku.

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



20 říj 2012, 12:25
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
ahojte chalosi. tak sa casom zasa hlasim. Ako vsetci isto vieme boli vianoce :D mne sa podarilo usetrit 200ecok. Uz davno som chcel svoju M4 trocha vylepsit ale nie v tom pravom slova zmysle. ale po poriadku.

Mám túto M4 : http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1109

Nemožem sa na nu nejak moc stazovať i ked som s nou mal problem ale to som si spôsobil sám svojou hlúposťou a nevedomostou. V zbrani mám novu kabeláž, doma robený mosfet, a M-block. Tento rok po sezone som zistil, že mám vylomený 1 zub na stredovom kolese. Práve preto som sa rozhodol spravit upgrade akoby na spolahlivost zbrane. V popise zbrane sa píše ze ma pružinu cca 120. Na tejto pružine chcem aj zostať. v buducnosti možno max M130 viac niky urcite nie. Nechcem silnejsiu a urcite ju ani davat nebudem. Chcem ale v zbrani povymieňať nejake veci, čo by jej mohli pomocť na životnosti. Kolesa su samozrejmosti a hlavné nakoľko tie su už poskodene. Do upgrade chcem dat cca 3000 czk. (Viem nic moc ale nechem ani tak upgrade ako len poistit to co mam lepsimi dielmi) Dlho som tu behal po fóre a hľadal nazory a postrehy a z toho som vybral asi toto. neviem či to je ale správne preto si chcem dat radsej poradit.

Kolesa: ako som spominal M120 v buducnosti MOZNO M130 vybral som si tieto : http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=85_35&products_id=198 vraj su celkom OK a spolahlive pre mna ale nevyhoda je pastorok lebo v zbrani mam na mozore osicku akoby zrezanu a tento pastorok vyzera ze je na gulatu osicku tak neviem. vyhoda je zas ten piset. Zauijmalo by ma aj to co hovorite na to samobypodlozkovanie ci to je OK alebo dalsi blby reklamný tah.

Ložiska: momentálne mám v zbrani dokupované guličkové 7mm od CA tie su zatial OK ale všade sa píše ze sú lepsie klzné tak som nasiel tieto: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=85_18&products_id=137

vzduch: predpokladam zeby tam bol super cely novy set. terajsia tryska je bez tesnenia a pri straceni piestu okolo trisky dost silno unika vzduch preto som nasiel toto: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=665

pruzina http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=85_15_32&products_id=391 a to guarder len preto ze su tu nan same chvaly osobne som ale chcel lacnejsiu ASpro ale tak dam si poradit

trň v zbrani je sice kovovy ale telo akoby bolo plastove alebo co. na fore som nasiel aj rady zevraj je nejaky zly co ze ho je dobre menit tak som dal tento:http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=85_23&products_id=1982


zostalo mi esce cca 300cz a to neviem kam pripadne dat. motor je moc drahy hop komora tiez a bateria detto. inak bateria je zakladna 9,6V 1200MAh viem ze to nieje nic moc ale pokial by som mal kupovat novu tak to chce aj nabijacku a to je uz dalsia palka. to by som mozno poriesil v marci (3 mesiac roka) kedy budu narodky. mozno by bola ok aj Hop gumka alebo nieco ine ale ine ma nic nenapada. aby ste mali nejake lepsie napady a tak rad si ich vypocujem. najviac ma hneva asi ten pastorok kt. by nebolo tiez zle zmenit ale ten asi nebude sediet. za rady dakujem a ospravedlnujem sa za tento sloh ale chcel som to co naj popisat. Osobne nemam rad otazkdy kde nieje nic napisane a clovek chce vedet vsetko. Radsej som to rozpisal. dakujem este raz a prajem stastny novy rok :D nakolko vianoce su uz fuc

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


27 pro 2012, 20:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Set kol a pístu super, pastorek tě nikdo nenutí měnit, můžeš nechat původní. Ložiska bych klidně zatim nechal, kvalita ASPro vzduchu šla údajně docela dolu, osobně bych dal novou trysku a hlavu pístu od SHS a zbytek nechal, případně ještě hlavu válce. Brko je fajn, trn můžeš na M120 nechat, ale pokud chceš mít jistotu, tak dobrá volba. Tu baterku by to určitě chtělo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2012, 20:59
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Griffon diky moc za odpoved vazim si toho. Chcem to pomaly objednať tak som hľadal na nete odkiaľ to zobrať. Kamoš chce zarovno mnou kupiŤ zbraň tak to chceme spojiť až sa ušetrí na poštovnom. Predsa len z CZ na SK to je dosť. Pred kúpou sa ale chcem uistiť, či to čo si mi poradil som pochopil správne a nechcem kpiť nejaku blbosť. Kolesá a pružinu som na airsoftguns nenasiel tak tie asi budem kupovať z airsoftpro. Zbraň kamošovu a ostatne diely su na airsoftguns. Nakoľko kamošovu zbraň nejdeme riešit tu su linky na to, čo chcem brať pre seba.

Hlava piestu: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1509 tu ma zarazilo to v zátvorke že SHS (zn. super shooter) je to akoby ina značka no nieco sa mi dá ze to je ta ista značka len ine označenie alebo co. Len ted neviem či si myslel tuto hlavu

Hlava valca http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1645 Tu som počas hladania od SHS nasiel aj ocelove aj mosadzne tak zas neviem ktoru. Ale na tejto stranke je ocelová a vraj je lepsia. A aj tu dorazovu gumu a o tom som cital niekde tu na fore ze to je dobra vec.

Tryska: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1531 tu si chcem este pred kúpov zmerať či je rovnaka ako táto. Dúfam ze tam velký rozdiel nebude. V porovnani s ASpro tryskou ma ale len jeden tesniaci kružok. No pôvdna cinska nema ziaden a pri skuske tesnosti vždy prave v tomto mieste unikal sialene vzduch.

trn pružiny http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1507 tu len neviem či môžem zobrať tento alebo radsej ten AS pro uvedeny v hornom prispevku. Prakticky mi to je jedno. Na tomto sa vraj toci cele telo tak neviem co je lepsie.

dalsie veci ako bateria a hop komora bude kupovane asi v marci nato este niesu financie. Ale do zaciatku sezony to chcem kupit. Co ma len napadlo, ze či tieto kovove diely ked vymenim za tie povodne plastove nebudu robit priliž veľké rázy a nerachne mi z toho hned mechač. i ked M-block je tam ale predsa. Vraj ani cinska M120 nieje totozna s M120 gauder co je aj trocha logicke.

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


07 led 2013, 18:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Ještě by stály za úvahu díly Airsoftparts, podle všeho jsou fajn, ale osobně je ještě ozkoušené nemám. Trn klidně tuten, je to jedno.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 led 2013, 19:32
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
pisal som do airsoftguns koli nejakemu pastorku a tak a odpisali mi ze kolesa aimtop su zle ci co teda napisali mi presne toto:

Pokud stavite upgrade na zivotnost/spolehlivost, tak nechapeme proc volite dily AimTop. V nabidce je nemame, protoze nabizime zakaznikum kvalitnejsi a levnejsi dily od SHS. Kola, pastorek i pisty od SHS davame i na M190 naprosto bezne a vse funguje/drzi jak ma, coz o AimTop dilech nelze rict ani na slapsich pruzinach. Nemluve o systemu samovypodlozeni kol, ktere si snad normalni clovek do zbrane nemuze dat ani na zakladni pruzinu. Pokud budete delat objednavku doporucujeme prikoupit:
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1527

kola dle prevodu: http://www.airsoftguns.cz/katalog.php?&lev1id=25&lev2id=41&lev3id=181&list=1
a pastorek stejne znacky: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1533
Vyjde Vas to o 200kc levneji a budete mit kvalitnejsi, kompatibilnejsi a hlavne dily, ktere vyuzijete.

Otazka znie co vy nato. ja s tym nejake skusenosti nemam tak ted neviem. tie aimtopy kolesa ste mi chvalili ze su OK a oni zrazu uplne nieco ine?? ted som z toho akurat mimo a neviem co si o tom vlastne mysliet tak mi pls teda poradte co brat tie aimtopy alebo to co mi oni doporucuju

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


10 led 2013, 18:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
obecne pro obchody je logicke, ze ti doporuci zbozi, ktere maji oni v nabidce.

ja bych o techto 2 znackach nevolil tak silny slova, ale i z meho osobniho pohledu bych se take priklonil k SHS dilum. Ovsem pozor SHS maji horsi presnost vyroby (obcas krivy kola a pisty,osicky kol mimo stred,...), ale kdyz chytnes dobry shs dil, tak je fajn. Aimtop ma daleko mene zmetku

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


10 led 2013, 19:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade pro M4
Tak samozřejmě, že budou chválit díly, jichž jsou výhradním distributorem a zároveň plivat na díly, jejichž výhradním distributorem je přímá konkurence...jde o kšeft, žejo. Souhlas s Jeffem, SHS díly sice snesou víc, ale dost často jsou zmetkoidní a musí se upravovat, v krajnim případě rovnou vyhazovat a koupit znova.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 led 2013, 22:09
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 913 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz