Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:09




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 VSR hop vs. AEG 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek VSR hop vs. AEG
Zdravím. Delší dobu uvažuju o odstřelování, a i když zatím koupi pušky neplánuji, dostal jsem se k jednomu nápadu.
Obecně se říká, že VSR má nejlepší hop-up a když jsem viděl, jak přesné je obstarožní TM v základu, doslova jsem zíral. Komory od ASpro, do kterých se dává AEG guma, pak postrádají smysl. No a říkám si, co takhle dát VSR hop gumu do AEG?
Ne, že by moje M4 s KM hlavní a AT gumou byla nepřesná, ale vždy je co zlepšovat. Obracím se proto na vás, zvlášť pak na ty, co mají s VSRky zkušenosti. Teorie by byla, ale je možné VSR gumu do AEG nějak dostat? Počítám, že by se musela pořádně předělat komora (ne-li navrhnout přímo novou)- zapuštění hop gumy, přítlak atd...
Co si o tom myslíte? Bylo by něco takového vůbec reálné?


25 bře 2017, 20:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: VSR hop vs. AEG
Môj názor. Aby to fungovalo musela by byť AEG tryska o dosť užšia aby vošla do VSR gumy. Obávam sa že až tak, že by musel mať menší priemer aj nos hlavy valca a tým pádom by tam hnalo vzduch cez menší otvor čo by mohlo byť kontraproduktívne. Komoru by to chcelo zrejme tiež vyrobenú na použitie VSR gúm. Bolo by to dosť náchylné na nesúososť a tryska by mohla drhnúť. Ono tá presnosť VSR-ka neni len tým hop upom ale celkovo vydarenou konštrukciou a nižším výkonom

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


26 bře 2017, 19:27
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: VSR hop vs. AEG
Výhodou VSR gúm ani nie je presnosť zbrane ale tým že dokáže lepšie utesniť prechod medzi tryskou BB a hlavňou dosiahneš s menšou pružinou vyšší výkon a vďak U výrezu na hlavni a tvaru hop výstupku sa dá rozne ovplyvňovať hop effekt


26 bře 2017, 19:46
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: VSR hop vs. AEG
Díky za reakce. Takže projekt se nekoná, škoda, ale důvod je jasný :)


29 bře 2017, 22:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz