Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:03




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Aimtop svd gbbr co2 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 29 úno 2020, 14:29
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Aimtop svd gbbr co2
[url][/url]Asi rok zpátky jsem si koupil na as pro plynový dragunov co2 verzi zbraň fungovala všechno fajn ale teď jsem jí celkem dlouho nepoužíval, vzal jsem ji ze si idu zastřílet a dragunov nechtěl opakovat, vystřelil kuličku ale už nenatahl další, vypadalo to že nemá dost plynu ale přitom tam byla úplně čerstvá co2, co2 bombičky jsou od asg, dávám k tomu i video protože opravdu netuším co by mohlo být za problém, napadl mňa zásobník ale zkrátka kladívko udeří ale závěr ho ne natáhne znova 1 co2 bombička vydrží tedy občas i jenom 20 ran.


02 bře 2020, 10:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
Link na video normálne vlož do príspevku bez použitia šablón "[url]" kľudne použi "Edit" prvého príspevku, alebo to hoď pod toto.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 bře 2020, 12:05
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 29 úno 2020, 14:29
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
https://m.youtube.com/watch?v=l-Qu8sTTzFI


02 bře 2020, 12:25
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
SVD od aimtop je veľmi jemne povedané sračka a diely na to nekupiš


03 bře 2020, 18:09
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 29 úno 2020, 14:29
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
m.ape píše:
SVD od aimtop je veľmi jemne povedané sračka a diely na to nekupiš

Já se naptam na to jaká je to zbraň :wink: já se ptám na to jak to mám opravit tak že si prosím nechte svůj názor na značku a zbraň. Děkuju, moje otázka zní jak mám opravit daný problém.


04 bře 2020, 07:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
S opravou ti moc neporadím, konkrétně Aimtop svd gbbr co2 jsem rozebranou neměl, ale všeobecně když plynovka dlouho leží a nechce se vracet závěr, tak může být problém v promazaní vnitřních drobných dílu a pojezdů, takže pokud jsi to již neudělal, kompletne ji rozeber a adekvátně promaž.

Pak když koukám na video od AirsoftPRO, tak od 1:32 je vidět střebla po natažení závěru s otevřeným krytem jako jsi posílal video ty a to kladívko spouště máš nějak podezřele nahoře, posuď sám zda to může být ta závada:
https://youtu.be/rBVL0utbTM8?t=92

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


04 bře 2020, 16:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 29 úno 2020, 14:29
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
Daven píše:
S opravou ti moc neporadím, konkrétně Aimtop svd gbbr co2 jsem rozebranou neměl, ale všeobecně když plynovka dlouho leží a nechce se vracet závěr, tak může být problém v promazaní vnitřních drobných dílu a pojezdů, takže pokud jsi to již neudělal, kompletne ji rozeber a adekvátně promaž.

Pak když koukám na video od AirsoftPRO, tak od 1:32 je vidět střebla po natažení závěru s otevřeným krytem jako jsi posílal video ty a to kladívko spouště máš nějak podezřele nahoře, posuď sám zda to může být ta závada:
https://youtu.be/rBVL0utbTM8?t=92


Zbraň jsem čistil pravidelně asi 1x týdne i když jsem nestrilel, jinak po každém střílení rozebranou jsem ji měl celou všechny díly jsem otrel do sucha a potom jsem je znova namazal silikonovým olejem, vč kolejnic. To kladívko nic dál nejde to je hold ten spoustak celý je jsou na těle dvě drážky těle které pasujou do sebe níž už to nejde ani nahoru, napadlo mňa že prpbemmuze být i zásobník ale to si moc nemyslím.


04 bře 2020, 20:04
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
Hans4561 píše:
m.ape píše:
SVD od aimtop je veľmi jemne povedané sračka a diely na to nekupiš

Já se naptam na to jaká je to zbraň :wink: já se ptám na to jak to mám opravit tak že si prosím nechte svůj názor na značku a zbraň. Děkuju, moje otázka zní jak mám opravit daný problém.

Nedá sa to opraviť iba ak by si si dokázal vyrobiť komplet diely z lepších materiálov. Táto zbraň je dobrá len ako ozdoba na stenu. A to nie je môj názor ale fakt.


05 bře 2020, 19:58
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 29 úno 2020, 14:29
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Aimtop svd gbbr co2
m.ape píše:
Hans4561 píše:
m.ape píše:
SVD od aimtop je veľmi jemne povedané sračka a diely na to nekupiš

Já se naptam na to jaká je to zbraň :wink: já se ptám na to jak to mám opravit tak že si prosím nechte svůj názor na značku a zbraň. Děkuju, moje otázka zní jak mám opravit daný problém.

Nedá sa to opraviť iba ak by si si dokázal vyrobiť komplet diely z lepších materiálov. Táto zbraň je dobrá len ako ozdoba na stenu. A to nie je môj názor ale fakt.


ehm tak už jsem zjistil co bylo za problém byl urvaný osásek od přepouštěcí klapky stačilo vyměnit děkuji za váš názor :D


13 čer 2020, 09:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Search Appliance a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz