Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 1911 we 2.gen netěsní 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 srp 2017, 21:47
Příspěvky: 1
Nový příspěvek 1911 we 2.gen netěsní
Zdarec, koupil jsem si od kámoše minimálně používanou 1911. Chtěl se jí zbavit kvůli netěsnícímu zásobníku. To sem jednoduše opravil, ale kápl jsem na větší problém. I s druhým zásobákem vydrží plyn tak max na 12 kulí. Všechno sem to rozebral, ale nejsu v GBB zas tak zběhlí, tož úplně nwm jak to řešit. Napadlo mě, že bude špatná hlava pístu, ale nejsu si úplně jistý a nechcu zbytečně vyhazovat 500 za novů. Byl bych rád kdyby mě někdo mohl trochu uvézt do vytěsňování pistolí. Platím neskonalým vděkem a dobrým slovem :wink:


11 úno 2019, 21:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: 1911 we 2.gen netěsní
V prvom rade by som pozrel na to či správne plníš zásobníky, už sa tu pár krát riešil podobný problém a zistilo sa že došlo len k nesprávnemu plneniu :-)
Ďalej by som trochu pretesnil hop gumu teflonovou páskou, to býva tiež taký basic upgrade v továrnych zbraniach. Hlavu piestu len pritiahni šrobovákom. Vizuálne skontroluj aj nabíjaciu trysku a celkovo jej chod. Predpokladám že zbraň skúšaš pri izbovej teplote. Problémov môže byť viacero, no začal by som tým čo som tu zmienil. Uplný základ.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


12 úno 2019, 16:35
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: 1911 we 2.gen netěsní
Ak ti to robí len jeden zásobník chyba bude v plnení zásobníka nakoľko WE ventily nemajú odvzdušnenie treba to robiť ručne. Najväčší problém WE aj KJW sú gas route a pružina záveru.
Ideálne je vymeniť oboje ale aj jedno s toho pomôže najjednoduchšie je vymeniť tu pružinu buď za UAC alebo AIP 100%


14 úno 2019, 16:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz