Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 17 čer 2024, 14:26




Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 g&g gf85- zbraň prestala podávať pri -10°C 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 čer 2014, 19:20
Příspěvky: 3
Nový příspěvek g&g gf85- zbraň prestala podávať pri -10°C
zdravím vás, rád by som počul vaše názory -
počas hry v zime cca -10 stupňov mi zbraň/g&g gf85 mechabox v2/ z ničoho nič prestala podávať /strieľa naprázdno/ - či už auto alebo semi. pôvodne som to pripisoval zime, hop gume či zásobníkom. keď som prišiel domov vybral som hopku, skontoloval gumičku /je tam zelená silikónová - origo g&g/ . hopkomora funguje - valček pritláča gumičku ako má. zbraň som nechal zohriať, skúsil som strieľať a zdalo sa mi všetko ok. dnes som bol hrať /teplota cca +5 stupňov/ a problém sa objavil znova - vyskúšal som rôzne značky zásobníkov aj guličiek/tlačáky aj točáky/ , keď som zmenil gule alebo zásobník chvíľu sa zdalo všetko ok, ale potom zbraň opäť začala vynechávať. skúšal som aj zásobníky rôzne dotláčať rukou aby som eliminoval možné závady. zaujímavé je, že keď vytiahnem zásobník a znova ho vložím do zbrane prvé 3-4 gule vystrelí normálne, po nich už len naprázdno. na full auto už vôbec. skúsil som do komory vložiť ručne 4 guličky - keď som zatlačil na ne prstom, zbraň si ich vzala, - okrem poslednej, tú nevystrelí a keď otočím zbraň jednoducho zo šachty vypadne. ešte som si všimol, akoby tryska bola až moc vpredu pri hop komore.
v zbrani nebolo nič menené je tam všetko pôvodné, hráva 2 roky.
vďaka všetkým za postrehy a rady
*update*
dnes /1.2./ som zbraň vybral, naládoval tlačák aj točák - ktoré mi včera nešli a čuduj sa svete - vystrelených 200 gulí na full aj semi - ani jeden raz zbraň nešla naprázdno. - už som z toho chuj :)


31 led 2016, 19:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz