Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:11




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 
 Zbraň nestřílí 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 bře 2014, 11:38
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Zbraň nestřílí
Zdravím, možná blbá otázka ale mám airsoftovou zbraň M4 PMC-2
(novou) ... po vložení zásobníku a nabití mi i tak zbraň nestřílí nevím co jsem udělal špatně, prvně jsem nenabil zapoměl sem na to a nestřílela tak jsem to udělal znovu a nejde, nevím nemám s tím moc zkušenosti, děkuji za odpověď.


28 bře 2014, 11:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Předpokládám, že se jedna o vyrobce CA:
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2301

Z toho co jsi napsal, není jasné, zda ti funguje mechabox jako takový (točí se motor, dělá to rány) a nebo ti nelítají kuličky z hlavně.

pokud po vložení bateri a stisknutí spouště nic zbran nedelá, zkontroluj pojistku na kabeláži a nebo si pujc od kamaráda baterii.

Pokud ti nelítají kuličky, máš natočený zásobník? (toč kolečkem dole než začne cvakat)
pokud vyndáš zásobník, vypadkou ti cca 4-5 kuliček ze zásobníkové šachty?

každopádně pokud to nefunguje jak má, reklamuj to u prodejce.

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


28 bře 2014, 11:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 bře 2014, 11:38
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
baterie funguje, střílí to... Přišel sem na to, jen sem musel zásobník více protočit, před tím sem to taky protočil ale né tolik střílel sem a protáčel a poté to začlo střílet :mrgreen:
Dík.


28 bře 2014, 12:27
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 pro 2009, 09:22
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
http://www.actionshop.cz/m4-m16/14244-d ... lokov.html
První den mám tuhle zbraň. Po hodině hraní začal motorek vrčet na prázdno a nevystřelí...

_________________
S paintballem na věčné časy!


02 črc 2014, 20:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
muzes vyzkouset seridit (utahnout) pritlak motoru. pokud nepomuze, tak je podle me nejlepsi to dat na reklamaci

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


02 črc 2014, 20:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Skus rozobrat a znova zlozit hop up komoru... tiez som s tym mal problemy potom som kupil inu a vsetko v pohode


02 črc 2014, 20:50
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 22 led 2014, 08:23
Příspěvky: 213
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Co to je za nesmysl?!
Na komoru nesahej! Jen serid ten pritlak motoru. Vespod pazbicky je imbusovy sroub, tak ho pritahni. Pokud to nepomuze, tak udelej co rika Jeff, reklamuj. ;-)


03 črc 2014, 03:40
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 31 pro 2009, 09:22
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Jo díky za rady. Dole jsme to tím šroubem šteloval a nic. Posílám na reklamaci. Díky

_________________
S paintballem na věčné časy!


03 črc 2014, 11:12
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Zdravím, nechcem zakladať novú tému. Na akcií mi z ničoho nič prestala ísť zbraň, proste som strieľal a zrazu nič. Počul som ako to cvakalo po stlačení spúšte, ale nič. Skúšal som to pretočiť silnejšou baterkou, údajne to je skrížený piest. Ale pretočiť sa to nedalo. Takže musím úplne vraj rozobrať gearbox a narovnať to, prípadne kúpiť nový súčiastku. Poznám chalanov, čo mi to spravia, ale len tak zo zaujímavosti som to napísal. :D Rozmýšľal som o tom, že to skúsim podla návodu na chrudim, ale ešte nikdy som to nemal rozobraté. As hrám len od marca 2014 a od vtedy mám aj zbraň, Ak 74 od Cymy. No čo no, hádam sa to spraví.


07 srp 2014, 17:48
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 čer 2016, 17:39
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Zbraň nestřílí
Zdravím,
po zimní pauze jsem přišel na akci kde jsem zjistil že moje M4 nestřílí jakoby motorek neměl sílu natáhnout pružinu. Zbran jsem rozdelal a zjistil ze motorek opravdu nedokaze natahnout pist az doadu aby vystrelil a pak uz jen stoji a klape jakoby chtel otoit ale nemel na to sil. Baterie jsem zkousel 3 ruzne, rozdelal jsem mechabox znovu slozil porad stejny problem. Meril jsem multimetrem konektory baterie (9.8V) konektory do motorku (9.8V) ale kdyz jsem zapojil motorek a na prazdno ho pustil nameril jsem necelých 6V a kdyz jsem motorek dal do mechaboxu a zapl nameril jsem pouze neco kolem 3V nemel by nekdo radu co s tim ?

Zbran je komplet bez upgradu.


14 bře 2017, 18:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Nabudúce si daj aspoň tú námahu a pozri sa či daná téma už na tomto fóre neexistuje kým založíš duplicitnú a potom si ju prečítaj či v nej nenájdeš možné riešenie tvojho problému. Tento a podobné problémy sa tu už riešili nespočet krát, ak si na fóre nenašiel odpoveď na tvoj problém a nič z toho čo si sa tu dočítal a vyskúšal si to nepomohlo, potom sa pýtaj a s problémom sa ti radi pokúsime pomôcť. Na to tu predsa toto fórum je. Témy zlúčené.
Ďakujem

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


14 bře 2017, 18:58
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 čer 2016, 17:39
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Re: Zbraň nestřílí
Hledam odpoved dlouho a dekuju za to ze jsi me odkazal na stejny problem ke kteremu neni odpoved tim padem nemam odpoved ani ja a jak pises ze forum je od toho aby se resily problemy tak nevim jestli mam projit vsech 1200 temat jedno oo druhym nebo se pokusit najit stejny problem coz jsem udelal a nenasel jsem odpoved tak jsem ze zeptal a cekal jsem odpoved na muj problem ale zatim to vypada tak ze je problem vubec to ze se ptam


14 bře 2017, 19:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Dej jinou beterku od kamaráda nebo jinde pokud máš možnost.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 bře 2017, 19:45
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 čer 2016, 17:39
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
jak uz jsem psal zkousel jsem uz na te akci 3 ruzne baterie v domeni ze to je vybytou baterii ale delalo to porad to stejne jen to cvakalo a motorek nebyl schopny natahnout pist az dozadu


14 bře 2017, 19:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Lepší baterky? Lipol ? ne Nimh nicd články? je také možné že pokud jsi měl tu ubraň v základu a nikdy si ji neotevíral tak je možné že tam je zatuhlá vazelina. Bylo by dobré to dát někomu ať se na to koukne. Odkud si?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 bře 2017, 19:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Re: Zbraň nestřílí
Gonter13 píše:
Hledam odpoved dlouho a dekuju za to ze jsi me odkazal na stejny problem ke kteremu neni odpoved tim padem nemam odpoved ani ja a jak pises ze forum je od toho aby se resily problemy tak nevim jestli mam projit vsech 1200 temat jedno oo druhym nebo se pokusit najit stejny problem coz jsem udelal a nenasel jsem odpoved tak jsem ze zeptal a cekal jsem odpoved na muj problem ale zatim to vypada tak ze je problem vubec to ze se ptam

To ale neznamená že založíš tému s presne takým istým názvom keď tu už daná téma existuje, ak si v nej nenašiel odpoveď stačilo sa spýtať v nej a nie ju zduplovať. To je celé. Pravidlá fóra si si predpokladám čítal tiež. Ak dodržuješ pravidlá fóra tak žiaden problém nie je a kľuuudne sa pýtaj :wink:

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


14 bře 2017, 20:02
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 čer 2016, 17:39
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
]je pravda ze jsem lipol baterii jsem nezkousel ale kdyz jsem baterii meril bylo to ok ale jakmile se spustil motorek na volno tak to kleslo z 9.8V na 6V a v mechaboxhu skoro po3V to me prijde divne a jinak jsem mel mechabox rozdelany a promazavaljsem ho


14 bře 2017, 20:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
To může znamenat že baterka je v řiti hele. Vyzkoušej tu lipolku pokud máš možnost.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 bře 2017, 20:11
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 čer 2016, 17:39
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
ok vyzkousim popř se ozvu diki za odpoved


14 bře 2017, 20:17
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Ak ti pri záťaži klesá napätie batérie je batéria v riti ak ti klesá napätie na motore a na baterii je rovnaké máš v prdeli spínač (inštaluj mosfet)


14 bře 2017, 22:30
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 dub 2017, 16:24
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Dobrý den, doufám že píšu na správné téma. Mám problém se svou zbraní MB-03. Při natahování mi nešel vrátit válec, tak jsem pořídil ocelový záchyt pístu a k tomu ocelovou spouštěcí páku. Než jsem namontoval páku, tak s původní prohnutou pákou zbraň dala tak 300ran. Když jsem, ale namontoval páku a zbraň celou složil, tak když natáhnu, tak se válec vrátí v pohodě a pružina je stlačená, ale když zmáčknu spoušť, tak se nic neděje. Prosím poraďte mi někdo jak ji sprovoznit? Moc děkuji za radu


20 dub 2017, 16:32
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Zle si asi poskladal spúšťak alebo ak si kupoval páku od SHS tak je širšia a nefunguje treba s nej zbrúsiť.


27 kvě 2017, 11:01
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 črc 2019, 18:52
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Zbraň nestřílí
Prosím vás pomôžete mi kúpil som si novú zbraň dal som nabíjať baterku po pol hodí ké som ju dal do zbrane a vyskúšal som zbraň. Strieľal som si a zrazu už guľôčky nevylwtovali dal som preč zásobník a vyleteli guľôčky preč neviem čím to je proste mi nepotahuje gulicky
Motor funguje a spúšť tiež a batéria tiez


30 črc 2019, 18:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz