Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:43




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 TANAKA WORKS M700 A.I.C.S. 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2012, 07:54
Příspěvky: 32
Nový příspěvek TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
Ahoj, nějak jsem moc informací o této zbrani nenašel. Zaujala mě nejen vzhledem, ale skvělým zpracováním a hlavně tím výkonem. Na "základ" koupený v obchodě je podle mě úsťovka 160m/s výborný výkon. Každopádně bych byl rád, kdyby se nějaký majitel přihlásil a udělal nějaké to shrnutí, co je na zbrani fajn a co naopak nestojí moc za zmínění. Chtěl jsem si pořídit M200 Chey Tac, ale vzhledem ke slabému výkonu a nedostupnosti upgrade dílů jsem zatím od tohoto opustil... A to nemluvím o té příšerné váze :)

Našel by se někdo, kdo by mi řekl k této zbrani víc? Nenašel jsem ani nikde nějaké pořádné video, kde by s ní někdo střílel na delší vzdálenosti. Moc děkuji, pro mě to nejsou malé penízky a chci vědět do čeho je investuji :)


24 zář 2012, 10:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
super kver, ale ma mouchy:
-nemoznost strilet za nizkych teplot. pocitej se si zastrilis tak od poloviny dubna do zari
-nemoznost upgradu dlouheho zasobniku
-nevim jak AICS, ale vsechny ostatni tanaky trpi na hopkomoru ktera je v zakladu plastova a vetsinou do roka az dvou se rozsype

jinak minusy asi zadne.

plusy:
-dostrel (v zakladu kolem tech 80ti, postava by nemela byt problem na 50m na "temer" jistotu)
-presnost - vsechny tanaky maji v zakladu kvalitni 6,05 hlaven. ja jsem u M24 nemel potrebu menit. pri dobre sestelovane optice nebyl problem na 15 metru trefovat cigaretu 10/10. na vetsi vzdalenosti byl soustrel stale velice dobry - na odstrelovacku plne dostacujici
-vykon - 160 m/s v zakladu, v pripade pouziti powerpacku kolem 180 m/s
-zpracovani - kvalitni materialy vnejsku i vnitrku (krom hopkomory, ktera je desna). jeden z mala kveru, ktery bych se nebal pouzit jako kyj v pripade ohrozeni :)

AICS vypada good, ale z duvodu nemoznosti upgradu dlouheho zasobniku a nemoznosti pouzit kratky bych sahnul radeji po klasicke M700 nebo M24. ale i s tou AICS funguje hodne lidi a nestezuje si :)

nejvetsi slabost tehle zbrani je to ze to jsou plynovky, tkaze si s tim zastrilis fakt maximalne pres letni sezonu a par tydnu pred a po. jinak ja osobne jim nemam co vytknout.


24 zář 2012, 15:34
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2012, 07:54
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
Super, díky..
Asi si ji koupím, nechal bych si udělat na zakázku přechodku i tlumič :)
Co se zásobníku týče, tak to mi absolutně nevadí. Mám už dost nastříleno a čím méně nábojů, tím více se snažím střílet "na jisto"... Každopádně díky za čas strávený nad rychlou recenzí :)


27 zář 2012, 14:29
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
ono 10 ranný zásobník je vpohode ak strieľaš na istotu a nie po všetkom čo sa pohne , ja som z 30 ranných zásobníkou (bar 10) prešiel tiež na 10 ranné ( kjw m700p) , teda mal som iba 1 a docela mi to stačilo aj na poobedňajšie sekanice. Držal som sa viac vzadu a používal viac záložák a bol som vpohode.

Ale pravdaže ak máš na zbraň , je dobrý predpoklad že si časom budeš schopný dokúpiť ešte 1-2 ďalšie zásobníky ak budeš potrebovať.

_________________
Strelec bez zbrane :)


27 zář 2012, 15:09
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
jn hodne zalezi jak hrajes. moc kropit s plynovkou se taky neda, protoze si zamrzne hop a pak to nestrili, takze lepsi je fakt par ran na jistotu. ja mel taky do M24 jeden 10ti ranny zasobak a behem tri let jsem nemel potrebu dokupovat dalsi. kdyz jsem potreboval strilet na blizku tak jsem mel u sebe MK23 nebo M4ku.


27 zář 2012, 15:39
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2012, 07:54
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
Nakonec ji kupuji z airsoftguns.cz kde mi udělají na zakázku přechodku pro tlumič ;) skladem mají jeden nový model puškohledu, přiberu i jeden zásobník navíc..

A jaký plyn by jste tak doporučili? Vím, že na netu toho píšou hodně, ale z vlastních zkušeností?


28 zář 2012, 19:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
no u plynu je to vpodstate jedno , ja používam napríklad tento (obsahuje silikónový olej = dobré pre tesnenia )
http://www.commando.sk/zbrane/airsoft/p ... cone-950ml

Ale objednávať ho v tvojom prípade zo zahraničia nemá cenu. Určite aj u vás je niečo podobné .
Zvyšné plyny by mali byť úplne totožné až na inú nálepku na fľaši ( pravdaže rozlyšujeme Forane/green gas / red gas)

DO tanaky bez úprav ber green gas

_________________
Strelec bez zbrane :)


28 zář 2012, 20:17
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
ja pouzival tenhle http://www.anareus.cz/detail.php?id=2672

na asguns maji obdobu s cervenym polepem, ale rekl bych ze to bude uplne to same. prisel mi trochu silnejsi nez klasicky greengas


30 zář 2012, 21:15
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 črc 2011, 12:14
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: TANAKA WORKS M700 A.I.C.S.
Zdravím chtěl bych si tuto zbraň pořídit také, tak se chci zeptat, jak střílí :)


08 črc 2016, 21:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz