Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 čer 2024, 13:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Koupě starší zbraně 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 07 pro 2015, 15:45
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Koupě starší zbraně
Dobrý den, s klukama chceme zkusit airsoft a na Vánoce si koupíme airsoftky. Já bych chtěl elektriku, ale zase 4000 Kč se mi za to dávat nechce, žejo... No. Tak sem se rozhodl, že si pořídim starší. Jelikož nemám zkušenosti, tak se chci zeptat jestli po zakoupení zbraně vydrží třeba další 3 roky, dále jestli nějak počet vystřílených kuliček ovlivní výkon, nebo to, jestli se to rozbije a nakonec jestli se to prostě vyplatí, nebo jdu do rizika. Díky.


07 pro 2015, 15:54
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Koupě starší zbraně
TolgiCraft píše:
Dobrý den, s klukama chceme zkusit airsoft a na Vánoce si koupíme airsoftky. Já bych chtěl elektriku, ale zase 4000 Kč se mi za to dávat nechce, žejo... No. Tak sem se rozhodl, že si pořídim starší. Jelikož nemám zkušenosti, tak se chci zeptat jestli po zakoupení zbraně vydrží třeba další 3 roky, dále jestli nějak počet vystřílených kuliček ovlivní výkon, nebo to, jestli se to rozbije a nakonec jestli se to prostě vyplatí, nebo jdu do rizika. Díky.


Koupě bazarové zbraně je vždy riziko. To že koupená zbraň funguje, neznamená, že bude fungovat dlouho a nebo že funguje dobře. Velmi často se stane, že opotřebovaná zbraň je po určitém čase špatně opravitelná (ohlodané závity na mechaboxu apod.) né-li hůře. Vždy si polož otázku, proč a kdo zbraně prodává? Často lidi prodávají své první neúspěšné pokusy o upgrade apod. A nakonec, jen velmi výjimečně najdeš nějakou fakt slušnou nabídku, která bude za, pro tebe, rozumný peníz. Pokud už budeš kupovat, určitě osobní převzetí, ukázka jak to střílí a ideálně ať s tebou jde někdo kdo tomu alespoň trochu rozumí.

Za mě doporučuji koupit novou. Je to větší jistota. Pokud nebudeš ochotný trochu investovat, nemá moc smysl se airsoftem zabývat. Základní čínskou elektriku koupíš za cca 3000 což v dnešní době není zase tolik, srovnáme-li to s jinými koníčky, kde jsou vstupní náklady podobné či vyšší (kopačky na fotbal, brusle, sada barev na modely, jezdecké oblečení, činky...).

Zkus se poohlédnout po nějaké airsoftové aréně/hřišti, kde se půjčují zbraně, tam si taky airsoft můžeš vyzkoušet za relativně rozumný peníz.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


07 pro 2015, 16:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Koupě starší zbraně
Alfred to popsal pěkně. Napíšu to jen stručně- kup si AK-47 (CM.028). Peněženku nezrujnuje (do 2500,- pokud vím) a je to jedna z nejspolehlivějších zbraní, co můžeš koupit.


07 pro 2015, 21:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz